Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Toszka 21:55, 20 mar 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
pod trawnik nie dajesz kory ani nawozu. Nawóz popali młodziutką trawę.
Korę możesz przekopać na rabaty.
Mączkę bazaltową rozsypujesz i trzeba przekopać.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MirellaB 07:39, 21 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do półcienia najbardziej się nadają hortensje ogrodowe

Takie popularne imię to jako dziecko i nastolatka chciałam mieć, władnie Kasia, Asia, Gosia, Ania, a ja Mirella - ciężko było, a teraz nawet mi się podoba
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kasja83 08:02, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Toszka napisał(a)
pod trawnik nie dajesz kory ani nawozu. Nawóz popali młodziutką trawę.
Korę możesz przekopać na rabaty.
Mączkę bazaltową rozsypujesz i trzeba przekopać.


Dzięki za radę

Drogie Anie-kiedyś sprawdzałam statystyki- zaraz po Kaśkach rządziły Anie. Każde czasy niosą z sobą popularność określonych imion

Mirellko i dobrze, że doceniłaś swoje imię-właściciele oryginalnych imion mówią, że to zawsze przychodzi z czasem.

Muszę wstępnie zaplanować układ rabat- i ustalić co w pierwszej kolejności obsadzam-niestety będą ograniczenia finansowe;-(Pewnie najmądrzej będzie ogarnąć te zaraz przy wejściu do domu.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
MirellaB 09:11, 21 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
To fakt, że z czasem przychodzi docenienie odmienności imienia

Czekam na Twoje plany nasadzeń
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kasja83 09:37, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Mirellko przyznaję się bez bicia, że spotykam się jutro ze znajomą, która pomierzy mi front przed domem i wspólnie pogadamy o tym co chciałabym wsadzić, a co ona widziałaby w rabatach i z tym uderzę do Was-bo o ile mam jakąś listę must have-to mam zerowy ogląd na to, co gdzie wsadzić-ja to muszę zobaczyć w planie i potem stwierdzić, czy mi się podoba, czy chcę coś zmieniać. I to będzie dla mnie materiał na analizę na O
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ivo 09:41, 21 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Witam Kasja i własnie zapisałam Twój wątek. Będę zaglądać. Piękny ogród będzie, trochę pracy przed Tobą ale dasz radę u mnie też sporo pracy w tym sezonie ale kocham to !
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
kasja83 09:49, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam Cię ivo serdecznie-fajnie, że zajrzałaś i zapraszam do podglądaniaJa sama chętnie wpadnę z rewizytą wieczorem.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ivo 09:51, 21 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
kasja83 napisał(a)
Witam Cię ivo serdecznie-fajnie, że zajrzałaś i zapraszam do podglądaniaJa sama chętnie wpadnę z rewizytą wieczorem.


Zapraszam ! U mnie dopiero rewolucja będzie w tym sezonie ale planik mam jak się cofniesz kilka stron do tyłu to może się zainspirujesz
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
ag_zie 12:20, 21 mar 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Rady Toszki i mi się przydadzą. A Waldek już swój wątek otworzył więc na bieżąco będą ciekawe informacje u mnie na początku Waldek zimnej wody na głowę wylał - muszę wrócić do tych wpisów co by trochę przemyśleć
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dominika11 12:35, 21 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jak tam prace postepują ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies