Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

kasja83 13:33, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dominika11 napisał(a)
jak tam prace postepują ???


nie postępują- w pracy jestemAle może jakąś taczkę rozwiozę

ag_zie dokładnie tak jest-spodziewam się wiele zimnych pryszniców na głowę. Ja widzę, że jest tutaj mnóstwo fajnych wątków ze skarbnicą wiedzy,ale przebrnąć przez tyle tysięcy stron naprawdę jest ciężko
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Dominika11 13:57, 21 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
kasja83 napisał(a)


nie postępują- w pracy jestemAle może jakąś taczkę rozwiozę
to tak jak ja - myslałam, ze działasz ogrodowo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 19:43, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dominika11 napisał(a)
to tak jak ja - myslałam, ze działasz ogrodowo

Coś tam podziałałam po pracy,ale raptem dwie godzinki- do zmierzchu. Obrabiam teraz południową stronę od wykusza.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anbu 19:47, 21 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
kasja83 napisał(a)

Coś tam podziałałam po pracy,ale raptem dwie godzinki- do zmierzchu. Obrabiam teraz południową stronę od wykusza.


Hej Kasia a jednak poszłaś w plener Tylko nie mów, że tą ziemię taczkami rozwozisz i przekopujesz ? hi hi
____________________
Ania Ogród Ani :)
kasja83 19:55, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anbu napisał(a)


Hej Kasia a jednak poszłaś w plener Tylko nie mów, że tą ziemię taczkami rozwozisz i przekopujesz ? hi hi


A jakChociaż mówią mi, że jak jestem niedzielna dziewczyna-to aż dziw, że coś robię, bo ponoć w niedzielę leniuchy się rodzą
Mąż jedzie z gryzałką i co może przywozi-ja równam-ale dziś akurat sama woziłam, bo on kopał dziurę na peszel-a do zmroku czasu i tak było niewiele.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 19:55, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anbu napisał(a)


Hej Kasia a jednak poszłaś w plener Tylko nie mów, że tą ziemię taczkami rozwozisz i przekopujesz ? hi hi


A jakChociaż mówią mi, że jak jestem niedzielna dziewczyna-to aż dziw, że coś robię, bo ponoć w niedzielę leniuchy się rodzą
Mąż jedzie z gryzałką i co może przywozi-ja równam-ale dziś akurat sama woziłam, bo on kopał dziurę na peszel-a do zmroku czasu i tak było niewiele.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anbu 20:30, 21 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ha ha czyli jesteśmy napalone (obie) na posiadanie ogrodu jak szczerbaty na suchary. Witaj w klubie
____________________
Ania Ogród Ani :)
nawigatorka 21:13, 21 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I ja do Ciebie dotarlam.fajnie bedzie to juz wiem. wszystkiego nie ptzeczytalam le napisze co przyszlo mi na mysl.

Obrzeza tezbjak ukladalam betonowalam tylko na połączeniach.

Co do glazow to owazam ze powinny odegrac kluczowa role i pewnie takie mialas zalozenie.piekne.sa.ja mam jeden znacznie mniejszy przesuwalam go na klodach o 50 cm i zajelo nam to z M z dwie godziny.dzwignia dzwignia ale wysilekvtrzeba wlozyc ogromny.Twoich nie dalabym chyba rady. Ja bym je obsadzila jaks zwiewna trawa,by byly w niej zatopione.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewa004 21:46, 21 mar 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
A ja przez Nawigatorkę
Cześć

Piekny nasz dom i ogród tez zrobisz piękny ,jestem tego pewna .
Będę podglądała z wielką ciekawością co wymodzisz

A jak nie lubisz hortek to ja Ci proponuje ,posadz jedną a już za rok będziesz sadziła szpaler

Ja pinki też nie lubię ,ona dla mnie zawsze jakby dochodziła a dojśc nie mogła
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
nawigatorka 21:48, 21 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A ja hortki kocham.glownie za ich zielone kwiaty bo bardzo lubie zielone kwiaty za to ze jest ich tak niewiele a dlaczego Ty nie lubisz?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies