Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

nawigatorka 17:56, 25 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Caly plac z glazami obsadzilabym jednorodna trawa.i np trawa w tym kwadracie obok wisni i na froncie tam gdzie teraz zurawki i przy glazach moglaby byc taka sama.albo jakos przynajmniej powiazane z soba.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:58, 25 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)


Ano tak-ewentulanie sypnięte między nimi żwirkiem-żeby zakryć pokrywy.A to są rozplenice-one też są takie inwazyjne jak carexy?
nie rozplenice rosna w kepie.niektore careksy rozrastajabsie rozlogami,ktore wyrastaja kilkanascie/kilkadziesiat centymetrow od matki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 18:03, 25 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wiśnie odpadają-to napewno-nie widzę ich tutaj.
A jakby ten plac z głazami obsadzić Hakone i ta obwódka z "czarnej" trawy-widziałam to połączenie tutaj na O.Cy to pasowałoby do Gracków?
A co do długiej rabaty-może jakieś dwa rodzaje rozplenic tam wrzucić?Nie bedzie nijako?Na zimię to będzie chyba buro?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 18:16, 25 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dubel
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:22, 25 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Tylko nie każda hakone zniesie patelnie. A co zamiast wisni?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 18:23, 25 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasia generalnie projekt mi sie podoba. jedyny minusik to zurawki bo rzeczywiście zimą słabo z nimi choć nie ze wszystkimi, to warto by było Lukiego spytac które poleca.
zamiast rozplenic moze jakiś niższy trzcinnik, szybciej rusza.
wisnie super, ja bym je zostawiła ale moze to kwestia gustu.wiesz jakie one piękne wiosną? a te przebarwienia na jesień..jezu..zajrzyj do Zielonej, moze zmienisz zdanie ja je u siebie będę mieć. ale jak nie czujesz to wazne żebyś szla w kolumnowe drzewa są wedlu mniej jakies takie elegantsze..
prostopadlosciany z grabu baaardzo fajne, nawiazanie do żywoplotu naprzeciw, dla mnie bomba
spytaj madżenki bo mi sie wydaje ze one inny odcień mają niz tuje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anbu 18:28, 25 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasia jak nie wiśnie, to co tam widzisz?
____________________
Ania Ogród Ani :)
kasja83 18:28, 25 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Zamiast wiśnie- buk pospolity Purpurea?No niekoniecznie musi być bordowe drzewko.

aniu_t jesteś wielkim orędownikiem grabówtak sobie myślę, że tutaj też czas działa trochę na niekorzyść-zanim uda mi się wyczarować taaakie sześciany z grabu-to minie dużo czasu-do tego rabata nie będzie wyglądała nijako?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 18:34, 25 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ale te kostki nie beda jakies superbwysokie.mozesz kupic metrowebsadzonki i przycinac bybsie zageszczaly.albo nizsze i tez ciac.one jal sie zadomowia rosna szybko (o ile omina je szpeciele)
Cierpliwosci nauczysz sie niebtylko na grabach

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 18:36, 25 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kurcze jestem głupsza niż byłam:-/
Na pierwszy ogień chcę wrzucić to miejsce-gdzie będą drzewka.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies