Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

anbu 14:39, 26 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Hej Kasiu, rozjaśniło się co nie co po nocy?
____________________
Ania Ogród Ani :)
anna_t 15:49, 26 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kasja83 napisał(a)
Aniu_t przejrzałam encyklopedię drzewek i widzę, że w takich gabarytach nic mi nie siądzie

to zaznacz wyzsze drzewa a bedziesz przycinac, wiele drzew mozna formować
wazne zeby Tobie sie podobaly bo tutaj propozycji mozesz dostac od nas sporo ale to Ty bedziesz je codzinnie oglądać
na spokojnie Kasia, to ważna decyzja, nic na szybcika
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kasja83 15:52, 26 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Nie rozjaśniło... jestem sfrustrowana. Miałam nadzieję, Ze ten projekt będzie fajną bazą wyjściową, a de facto kupa rzeczy do zmiany
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
iwka 16:03, 26 mar 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasiu, odetchnij projekt jest fajną bazą wyjściową, a resztę z pomocą dziewczyn zrobisz zobaczysz fajnie wyjdzie i będziesz miała piękny ogród Śledziłaś pewnie projektowanie u Asi, Reni czy Ivo, nie tak łatwo dojść do końca projektu, ile osób tyle upodobań ale musisz sama zdecydować, bo to przecież Ty będziesz w swoim ogrodzie spędzała czas, nie my

Wesołych Świąt
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ivo 16:06, 26 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
iwka napisał(a)
Kasiu, odetchnij projekt jest fajną bazą wyjściową, a resztę z pomocą dziewczyn zrobisz zobaczysz fajnie wyjdzie i będziesz miała piękny ogród Śledziłaś pewnie projektowanie u Asi, Reni czy Ivo, nie tak łatwo dojść do końca projektu, ile osób tyle upodobań ale musisz sama zdecydować, bo to przecież Ty będziesz w swoim ogrodzie spędzała czas, nie my

Wesołych Świąt


Iwka święte słowa
Czytaj oglądaj i sama powoli dojdziesz do tego co jest dla Ciebie najlepsze I nie śpiesz się
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
anbu 16:37, 26 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasiu spokojnie. Uważam tak jak Makul, wałkuj kobietę od projektu tak długo aż będziesz zadowolona i będzie Ci się podobało.
____________________
Ania Ogród Ani :)
AnnaCh 17:08, 26 mar 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anbu napisał(a)
Kasiu spokojnie. Uważam tak jak Makul, wałkuj kobietę od projektu tak długo aż będziesz zadowolona i będzie Ci się podobało.
Popieram Jak płacisz za projekt, to niech Ci zrobi taki jak chcesz, a nie taki, który będziemy na forum całkowicie zmieniać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasja83 17:28, 26 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Macie rację, ale chciałabym jakoś sensownie spisać uwagi. A i do końca nie wiem co chcę tzn. niby wiem, ale niekoniecznie wiem jak to połączyć, czy też np. Jakie gatunki wybrać z traw. - z Waszą pomocą może uda mi się to ustalić. A i też każda z Was zwraca uwagę na inny aspekt, coś o czym ja nie pomyślałamŻeby ogólniki zebrać do kupy:
-nowoczesność w ogrodzie dla mnie: m. in. :linie kanciate, trawy, bardziej myślę o takim sznycie nowoczesności, mimo wszystko gatunków nie znowu bardzo maluśko-inspiracje ogrodowe-Malkul, Magda 70, madzenka, nawigatorki, siakowa, ivo (zmierza w tym kierunku, który bardzo czuję)
-wprowadzenie z frontu zimnozielonych, widzę jednak bukszpan
-gęściej z nasadami, trochu więcej gatunków traw
-wywalenie żurawek definitywnie
-inny sposób ukrycia szamba
-zmiana drzewka na szpaler -np. Umbra, klon Crimson, grab?

To tyle przemyśleń, może uda mi się dziś coś porysować.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 17:36, 26 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Z ta iloscia gatunkow to radzilabym ci sie bardziej ograniczyc.przestrzen masz nieduza jesli dobrze pamietam wiec jesli dasz duzo gatunkow to beda to male plamy.a to nie wspolgra z nowoczesnym stylem.takie moje zdanie.i proste linie tego nie uratuja.
To tak jak z kolorami i materiałami wykonczenia domu-jesli w kilku miejscach dasz te same,powtorzysz to bedzie widac konsekwencje.jesli nie to moze wyjsc tylko zboir pomyslow.
Sobie dsj czas.a od projektantki wymagaj.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 17:41, 26 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Bardziej mi chodziło, że liczba gatunków traw to nie dwa.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies