Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

nawigatorka 22:56, 07 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
i jeszce jedno to jest frans czy fastigiata?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 22:58, 07 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
już wysyłałam namiary na bukszpany na priv. tez te z góry
o Asia zawsze zorientowana a przypomnisz mi ten sklep z góry, bo coś mi wyleciało z bańki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwk4 23:05, 07 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kasja83 napisał(a)


hmmmm-będzie to problema eMa-będzie musiał stworzyć sześcianiki-takie, żeby dał radę przesunąć. Tak naprawdę dostęp do tych włazów-będzie potrzebny rzadko-więc jest to kwestia do przemyślenia.

Ja na szambie mam rabatkę wysypaną korą i na deklach leży kora, żeby nie było widać. Jest ok W razie otwierania korę się odsuwa, a potem zasypuje. Gorzej byłoby ze żwirkiem chyba
____________________
Ogródek Iwony II
nawigatorka 23:11, 07 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
o Asia zawsze zorientowana a przypomnisz mi ten sklep z góry, bo coś mi wyleciało z bańki
sadowniczy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 23:12, 07 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
sadowniczy
o właśnie dzięki

edit. co do gabionów to u Ciebie była mowa o oszukanym wypełnieniu ? Magda70 albo Gosia wkładały w środek jakieś kawałki styropianów czy pianek. Takie to sporo lżejsze pewnie i łatwiej by było przesunąć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
MirellaB 23:39, 07 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kasiu fajnie, że masz już projekt i prace ruszyły. Ja w planowaniu jestem kiepska, więc wiele nie pomogę, jedynie mogę wyrazić opinię co mi się podoba, a co nie
Czuję, że pięknie będzie u Ciebie.
Czy realizację projektu sami robicie czy firma Wam wykonuje?
Mam jeszcze pytanie - ile kosztuje taki projekt?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 07:42, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ale sie dzieje już u ciebei - dopiero co dostałaś projekt, a już graby kupione i wsadzone i nawet powytyczane - SUPER
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
siakowa 07:45, 08 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
kasja83 napisał(a)
Ale...fotka się wgrała-graby posadzone, kwadraty wytyczone i w tle tworzy się chodniczek z obrzeży.

Musze rozejrzeć się za tanimi mini-sadzonkami bukszpanu do kwadratów.
a cudnie!!!!! projekt pierwsza klada ale zdjęcia realizacji są dopiero bbombą pozdrawiam i witam się bo ostatnio zapomniałm
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
kasja83 07:49, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)
i Ty narzekałaś, ze mało się dzieje? ekstra.
a te graby mają róznej wysokości nogę czy mi się wydaje?
fajna pofalowana sciezka


Asia Tobie to nic nie ukmnieNo jeden grab ma trochę wyżej nogę-będę musiała pozostałe trochę podgolić w górę-wykopali mi w szkółce 6 grabów, żeby sobie wybrała trzy-nie stały obok siebie, a etapami były wkładane do auta i nie zwróciłam na to uwagi. I jest to fastignata- wokół kapa z frans fontaine-a bez wsadzenia grabów cała prawa strona leży, bo to baza do wszystkiego-widziałam, że dziewczyny mają-poczytałam-chyba wielkiego błędu nie zrobiłam?
Dzięki za namiar na bukszpany
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:55, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Siakowa witaj-a ja do Ciebie też tajniacko zaglądam

Iwka, a bo jaki taki jojcek jestem w gorącej wodzie kąpany-ale wczoraj roboty poszły zgodnie z planem, eM nie rzucał łopatą-także jestem zadowolona

Mirellka, Dominika-no tutaj trochu ruszyłam z kopyta ze względu na graby-ostatni dzwonek na sadzenie.

Iwk4 dostęp do szamba potrzebny będzie raz na jakiś czas-pełnomocnikiem do tych spraw wyznaczyłam męża


Co do wypełniania gabionów-tak właśnie myślałam sobie, żeby coś oszukanego dać do środka-ten koło tarasu to będzie spory-jakbym to miała wszystko wysypać łupkiem-to trochę biada, a ten pomysł z piankami do tych sześcianów-zacny
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies