Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

kasja83 21:01, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
No dziewczyny-dzięki za dobre słowa. Na ten rok plan mam na rabatę błękitną,zieloną,żółtą i różową-no może na tą pomarańczową pod oknem też się szarpnę. Są to rabaty zaraz przy wejściu więc fajnie byłoby coś wsadzić-pewnie wszystkiego się nie uda. Nasadzenia pod płotem będą czekać na wymianę ogrodzenia.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 21:41, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
no no powiem szczerze ze jest fajnie. fajne rosliny, trochę geometri ale nie nudnej, bardzo podoba mi się rabata ta z trzema bukszpanami takimi asymetrycznymi w tym wąskim pasku. graby wiadomo - elegacja francja
trzymaj się tego. nie dodawaj za duzo odmian. fajnie, że sie duzo powtarza.

a jak będziesz misiała otworzyc dekle szamba to jak?

a to ta sama projektantak czy ta co mysle
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Efffa 21:44, 06 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Nooo Kasia pięknie a tak sie stresowałaś, lubię tak geometrycznie, będzie fantastycznie,
Możesz luknąć moje zdjęcia , które wstawiłam.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
kasja83 21:48, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)
no no powiem szczerze ze jest fajnie. fajne rosliny, trochę geometri ale nie nudnej, bardzo podoba mi się rabata ta z trzema bukszpanami takimi asymetrycznymi w tym wąskim pasku. graby wiadomo - elegacja francja
trzymaj się tego. nie dodawaj za duzo odmian. fajnie, że sie duzo powtarza.

a jak będziesz misiała otworzyc dekle szamba to jak?

a to ta sama projektantak czy ta co mysle


Asia rabata różowa będzie sypnięta żwirkiem granitowym-tam gdzie małe dekielki (zrobimy nowe włazy, żeby zajmowały jak najmniej miejsca-będzie sam żwirek i gabionik-będzie potrzebny dostęp-odsunę gabionik).

Projektantka ta sama-ale były konsultacje (co myślisz Niemniej jednak druga wersja projektu-tak, jak pisałam zdecydowanie bardziej mi siadła. Będę jeszcze dogrywać ilości nasadzeń na tych dwóch rabatach-z głazami i szmabowej.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 21:53, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)


Asia rabata różowa będzie sypnięta żwirkiem granitowym-tam gdzie małe dekielki (zrobimy nowe włazy, żeby zajmowały jak najmniej miejsca-będzie sam żwirek i gabionik-będzie potrzebny dostęp-odsunę gabionik).

Projektantka ta sama-ale były konsultacje (co myślisz Niemniej jednak druga wersja projektu-tak, jak pisałam zdecydowanie bardziej mi siadła. Będę jeszcze dogrywać ilości nasadzeń na tych dwóch rabatach-z głazami i szmabowej.

jest duzo lepiej spokojniej, elegancko, niebiesko... sprawdz tylko czy ktoś ma te tulipany i czy one kwitna powtórenie bo coś nie jestem pewna.

hakone fajna do hortek ale pamietaj, że np w tym momęcie roku będzie tam pusto

pytam o ten gabion bo "odsuwania" gabionu jakoś wyobraźnia mi przetrawić nie może

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 21:57, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)

jest duzo lepiej spokojniej, elegancko, niebiesko... sprawdz tylko czy ktoś ma te tulipany i czy one kwitna powtórenie bo coś nie jestem pewna.

hakone fajna do hortek ale pamietaj, że np w tym momęcie roku będzie tam pusto

pytam o ten gabion bo "odsuwania" gabionu jakoś wyobraźnia mi przetrawić nie może


Ale to takie sześcianiki będą nieduże-nie będą mocowane do podłoża.
To myślałam, żeby dać jeszcze w nóżki hakone cebulowe-krokusy może?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 22:07, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)

Ale to takie sześcianiki będą nieduże-nie będą mocowane do podłoża.
To myślałam, żeby dać jeszcze w nóżki hakone cebulowe-krokusy może?

krokusy super. ale np sześcianu 50x50x50 cm nie przesuniesz. no chyba ze ja słaba jestem malkul ma takie małe. zapytaj
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 22:09, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)

krokusy super. ale np sześcianu 50x50x50 cm nie przesuniesz. no chyba ze ja słaba jestem malkul ma takie małe. zapytaj


hmmmm-będzie to problema eMa-będzie musiał stworzyć sześcianiki-takie, żeby dał radę przesunąć. Tak naprawdę dostęp do tych włazów-będzie potrzebny rzadko-więc jest to kwestia do przemyślenia.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ewa004 22:12, 06 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No powiem Ci że pięknie się to wszystko zapowiada ...pieknie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
kasja83 22:14, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Serce roście-jak tak piszecie. Tak trochu bałam się Waszej opinii-bo tutaj na O-tyle pięknych ogrodów, a ja napatrzona na nie wszystkie to marzenia mam nieskromne
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies