Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 18:38, 09 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha i Marga mi właśnie o nasze Targi chodzi, czyli kiermasz ogrodniczy Eden w tym roku wypada 23-24 kwietnia. Ja zawsze tak wcześniej planuje bo potrzebuje termin zaklepać, żeby mi się dzieciaczkami ktoś zajął .
No właśnie, że fajnie by się było spotkać! Ja w zeszłym roku byłam na targach ale o spotkaniu nie wiedziałam a chyba było.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 14:31, 10 lut 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ja byłam na targach 2 lata temu i rok temu. Faktycznie w zeszłym roku spotkałyśmy się w pare osób w sobotę- było nas 4 kobitki- dwie Kasie w tym jedna z Białej Podlaskiej, Marta i ja. W tym roku możemy się umówić na któryś dzień i spotkać w większej grupce. Jeszcze przed targami dogadamy szczegóły. Pod tym linkiem możesz zobaczyć fotki ze spotkania na targach
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4315-kolorowy-ogrod-do-kapitalnego-remontu?page=238
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Anda 15:16, 10 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Kasiu, przeczytalam Twoj watek. Piekny kolorowy masz ogrod i rosliny w nim, ktore lubie. Bede wpadac, jesli pozwolisz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasja83 16:47, 10 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Widzę, że do wiosny jesteś jak najbardziej gotowa
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
katel 12:47, 11 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha - o widzisz wiedziałam, że gdzieś widziałam zdjęcia ze spotkania tylko nie mogłam skojarzyć gdzie a to u Ciebie fotki suuuper!
Anda - witaj!!! Dzięki! Zapraszam serdecznie, kiedy tylko będziesz miała ochotę . Róże w tytule wątku u Ciebie - oj coś mi się wydaje, że się w najbliższym czasie pozachwycam a na nornice spróbuję pokrzyczeć, może podziała .
kasja83 - no niestety w czarnym lesie jeszcze jestem , miałam projekty porobić a słabo mi idzie ale już sobie powiedziałam, że ogród ma być dla mnie źródłem radości i ile zrobię tyle będzie zrobione a stresować się tym nie będę!
Na razie udało mi się skończyć poradnik hortensjowy na podstawie wątku Bożenki (Bozgi) i zaczęłam projekt warzywnika i tymi małymi sukcesami się cieszę .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
olga80 18:39, 11 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Kaśka macham
____________________
Teresa Moje małe królestwo
kasja83 20:26, 11 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Katel no proszę Cię...w czarnym lesie.ja nawet nie wiem,co chcę posadzić
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
amelia_b 20:34, 11 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Gocha napisał(a)
Kasiu ja byłam na targach 2 lata temu i rok temu. Faktycznie w zeszłym roku spotkałyśmy się w pare osób w sobotę- było nas 4 kobitki- dwie Kasie w tym jedna z Białej Podlaskiej, Marta i ja. W tym roku możemy się umówić na któryś dzień i spotkać w większej grupce. Jeszcze przed targami dogadamy szczegóły. Pod tym linkiem możesz zobaczyć fotki ze spotkania na targach
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4315-kolorowy-ogrod-do-kapitalnego-remontu?page=238
O mnie nie zapomnijcie zresztą ja się już z Kasią wstępnie umówiłam
____________________
Pogubiłam się po drodze
katel 22:45, 11 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Olga80 - odmachuję u Ciebie już się sianie zaczęło i ja się muszę za nie zabrać.
kasja83 - to się ciesz, że nie wiesz! Ja bym tyle roślin chciała, że spisuję liste potem ją chowam tak, żeby mi trudno było znaleźć i tworzę kolejne a potem się głowię gdzie te rośliny mogę wsadzić ale nie ma szans więc chowam listę szajba taka - ale dobrze że chociaż nie kupuję .
amelia_b - no my to chyba razem pojedziemy, bo po co dwa samochody poniewierać. Tylko nie wiem czy nam się do bagażnika rośliny pomieszczą , może jeszcze przyczepkę trzeba będzie kombinować . A jak tam w weekend dasz radę? Zaproszenie jak najbardziej aktualne i już nie zarażamy .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
agnieszka_m 06:28, 12 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Kasiu a co masz w planach siać?
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies