Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za zielonym płotem

Pokaż wątki Pokaż posty

Za zielonym płotem

Dominika11 13:52, 08 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Vicky napisał(a)
super, jak ładnie z tą tawułą wygląda; ja mam tylko jedną więc ew. musiałabym dokupić, ale obiecałam sobie, że nic nie zrobię, bez waszej aprobaty
fajnie fajnie, bo trawa brązowa i kolorek tawułki sie odbija - pomysl
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:53, 08 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Vicky napisał(a)
ale obiecałam sobie, że nic nie zrobię, bez waszej aprobaty
aprobata to musi być przede wszystkim twoja - tobie ma się podobać, bo ty kilka razy dziennie będziesz na to patrzeć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Vicky 14:40, 08 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
jasne, że tak; przecież widzisz, że jak coś mi się nie podoba to mówię wyraźnie chodzi mi o to, że dam wam się kierować np. w kwestii ilości, żeby znowu pomieszanie z poplątaniem nie wyszło
____________________
Za zielonym płotem
Dominika11 14:43, 08 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jeżeli chodzi o mnie to jak tylko będę umiała cos doradzić to możesz na mnie liczyć - ale ja też się jeszcze uczę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Vicky 14:48, 08 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa, że ktoś chce mi podpowiadać! doceniam bardzo, a przy okazji przeglądam teraz Twój wątek i muszę powiedzieć, że koty mnie kupiły sama jestem kociara i psiara, a te Twoje takie przytulone... cudnie
____________________
Za zielonym płotem
Dominika11 14:50, 08 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jest tutaj duzo dziewczyn z wielkim doswiadczeniem ogrodowym i może ktoś by ci lepiej doradził - ja dopiero raczkuję
cieszę, że koty ci sie podobaja u nas jak na razie koty, psiaki bedą jak sie wyprowadzimy, bo nie chcę teraz do blokowiska

zaglądaj do mnie często
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Vicky 14:53, 08 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
zaglądam, tylko, że chcę nadrobić całość i dlatego nie ma po mnie śladu, bo ja pierwszą setkę śledzę dopiero, a resztę to póki co tylko po łebkach raczkować to ja raczkuję, ty jesteś kilka leveli wyżej i dlatego będę się z Tobą konsultowała
____________________
Za zielonym płotem
Milka 17:51, 08 sty 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Vicky napisał(a)







Bosko na tej 1 focie, ale super pomysł. Powiem, ze trawnik masz wyjątkowy, zdolna ogrodniczka juz na starcie widze, ze jest pieknie, jednak przemyslane i zgrane, lece dalej ogladac
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:55, 08 sty 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Vicky napisał(a)
i jeszcze jedno pytanie: macie jakiś pomysł jak zakryć tą betonową palisadę? Bardzo jej nie lubię i irytuje mnie za każdym razem jak na nią patrzę



jedynym rozwiązaniem są chyba rośliny przy brzegach, tylko nie mam pojęcia jakie; rośnie tam kilka iglaków płożących, ale bardzo chcę coś zmienić w tym ogródku! żeby było ładniej - żeby tak jak u Was wszystko grało
oczywiście nie ma już tego kikuta po klonie, a na jego miejscu jest teraz drugi berberys; pod trzmieliną jest taka dziura, bo wszystko pies niszczy jak biega (to jego ścieżka do ogrodzenia )


Chyba fajnie byloby dac tu trawki, zimozielone, a z tylu jakas wyzsza rozplenice.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Vicky 18:02, 08 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
Jak miło, że wpadłaś fajnie, że podobają Ci się te donice.
chyba faktycznie na brzegu będą te trawki, bo i ładne i rozwiążą problem.
____________________
Za zielonym płotem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies