Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 15:15, 25 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)

Moja royal burgundy jest z Rogowa....ale w tym roku mnie rozczarowała. Miała dużo pąków ale jak przyszły te przymrozki w końcu kwietnia i w początkach maja to je zmroziło i opadły a zakwitły 3 sztuki...


No widzisz Małgosiu i to mnie utwierdza w przekonaniu że moje założenie zmiany na berberysy będzie dobre... erecty zielone są piękne cały czas, a jesienią to już popis dają
____________________
Z Pszenicznej...
anna_t 15:28, 25 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AgataP napisał(a)


Aniu jak mi się uda to zajrzę, jutro o 7 rano mamy już wyjazd więc dziś wszystko w przyspieszonym tempie robię

Bylinówka, co rusz to kwitnie coś nowego, zaraz iryski syberyjskie będą piękne, kilka peoni i bodziszek wspaniały obsypany jest pąkami - to będzie pierwsze kwitnienie jego u mnie...

Rodki też już kwitną, ale nie pokazuję bo zaraz będziecie u Bogdzi oglądać takie, że gały wychodzą...

już zrobiłam pomiar, wyszło podobnie jak u ciebie. wpadniej w wolnej chwili plisssss
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AgataP 15:28, 25 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)

już zrobiłam pomiar, wyszło podobnie jak u ciebie. wpadniej w wolnej chwili plisssss
już byłam
____________________
Z Pszenicznej...
tulucy 21:25, 25 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Może głogi są wrażliwe na zanieczyszczenia powietrza? Na południu jest smog, u Ciebie w centrum czy u Karola jeszcze bardziej na północy to nie ma tego problemu
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
katel 19:26, 26 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Margarete napisał(a)

Moja royal burgundy jest z Rogowa....ale w tym roku mnie rozczarowała. Miała dużo pąków ale jak przyszły te przymrozki w końcu kwietnia i w początkach maja to je zmroziło i opadły a zakwitły 3 sztuki...

Faktycznie ona chyba delikatna u mnie świeżo kupiona też ciężko zniosła tę pogodę, pochorowała się i nie wiem czy się pozbiera .
Agatko faktycznie perukowiec fajnie uformowany ja tak swojego próbuję wyprowadzić ale jakoś tak powoli rośnie - muszę się uzbroić w cierpliwość.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
ren133 08:18, 27 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agata Ile tej werbeny potrzebujesz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AgataP 20:00, 27 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ren133 napisał(a)
Agata Ile tej werbeny potrzebujesz?


Renia nawet 5 szt wystarczy. Pozwole jej sie wysiac na bylinowce. Nie bedzie mnie u Bogdzi, ale jak zabierasz to zostaw u Niej. Pozdrawiam z Drezna.
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 21:17, 27 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AgataP napisał(a)


Renia nawet 5 szt wystarczy. Pozwole jej sie wysiac na bylinowce. Nie bedzie mnie u Bogdzi, ale jak zabierasz to zostaw u Niej. Pozdrawiam z Drezna.

A co se robisz w Dreźnie?? Wędrujesz ostatnioja nieustannie macham z Oświęcimia
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ren133 21:55, 27 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
No tylko żeby ona przetrwała do Twojego powrotu bo ja tylko se tak kopnełam i do pojemnika
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Olili 22:19, 27 maj 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Kocham głogi .
Mam szczepionego (od 3 lat u mnie rośnie),ma rachityczny pień,bo chyba powinnam przyciąc mu koronę by go nie przeginała...i w tym roku choruje..czerwone zniekształcenia na liściach (czytałam,że to mszyca).
Myślę,że choruje z mojej winy ,bo w to upalne lato go zaniedbałam, miałam wtedy mnóstwo(jak na mnie) nowych nasadzeń i nie wyrabiałam z podlewaniem,pewnie go to osłabiło.Nie przeszkadza mu to jednak by pięknie kwitnąć.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies