Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Margerytka40 09:01, 26 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Ja mam piłkę spalinową, malutką ale daje radę. Co prawda M się nią tylko posługuje bo dla mnie takie urządzenia to czarna magia choć nabieram ochoty żeby spróbować, nie musiałabym czekać na niego z różnymi pracami i było by bez marudzenia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 09:06, 26 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Ja mam piłkę spalinową, malutką ale daje radę. Co prawda M się nią tylko posługuje bo dla mnie takie urządzenia to czarna magia choć nabieram ochoty żeby spróbować, nie musiałabym czekać na niego z różnymi pracami i było by bez marudzenia


Ja mam spalinówkę ale ciężka cholera i od razu mam wizję że ucinam sobie rękę
Muszę mieć mniejszą, elektryczną bo właśnie o to mi chodzi by sobie ciąć bez wysiłku takie grubości do 20 cm.
____________________
Z Pszenicznej...
Monia81 10:40, 26 paź 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8083
Ja ostatnio mojemu eMusiowi też powiedziałam, że szkolenie by mi musiał zrobić z takich urządzeń jak piła i kosa spalinowa, zawsze on to robił bo to cięższe urządzenia, a w tym sezonie przez notoryczny brak czasu ma tyły, a ja bym to ogarnęła, ale dziwnie się na mnie popatrzył i chyba za bardzo mi nie wierzy, boi się, że se krzywdę zrobię... no ale trza spróbować
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wendy79 11:23, 26 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Bardzo Was podziwiam Kobiety, bo jak mnie mąż ostatnio przy skrzyniach zobaczył z wkrętarką w ręce, to przecierał oczy ze zdumienia, bo ja w tej dziedzinie całkowicie niekumata, a gdzie tam piły, podkaszarki i takie tam.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 11:42, 26 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Bardzo Was podziwiam Kobiety, bo jak mnie mąż ostatnio przy skrzyniach zobaczył z wkrętarką w ręce, to przecierał oczy ze zdumienia, bo ja w tej dziedzinie całkowicie niekumata, a gdzie tam piły, podkaszarki i takie tam.


Aga czasami jak za dużo potrafisz to też nie dobrze, uwierz mi...
____________________
Z Pszenicznej...
mikina34 12:17, 26 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
AgataP napisał(a)


Aga czasami jak za dużo potrafisz to też nie dobrze, uwierz mi...


Ooo Agata, to to, zdecydowanie czasem lepiej udawać słodką blondynkę (nie obrażając, sama jestem ), bo potem jak co do czego przyjdzie to nie ma komu mlotka do ręki wziąć
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Bogdzia 11:42, 27 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dobrze byc słodką blondynką ale trzeba się taką urodzic, my z nie z tej gliny i bez roboty życ nie umiemy. Ja co prawda nie biore się za męskie roboty ale i tak ciągnę jak koń pod górkę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgataP 12:30, 27 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)
Dobrze byc słodką blondynką ale trzeba się taką urodzic, my z nie z tej gliny i bez roboty życ nie umiemy. Ja co prawda nie biore się za męskie roboty ale i tak ciągnę jak koń pod górkę.


Bożenko, taki urok i przekleństwo.
Niestety na mnie spadła i praca konia i praca oracza, nie wiem czy to ogarnę...
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:31, 27 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
mikina34 napisał(a)


Ooo Agata, to to, zdecydowanie czasem lepiej udawać słodką blondynkę (nie obrażając, sama jestem ), bo potem jak co do czego przyjdzie to nie ma komu mlotka do ręki wziąć


tak było niestety.. wszystko miało się zrobić, a jak przychodziło co do czego to bryndza...
____________________
Z Pszenicznej...
AniazUroczyska 00:08, 29 paź 2018

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Agato, byłam , trochę poznałam Ciebie, trochę Twój ogród, zachwyt zostawiam, same ochy i achy, wszystko piękne i róże i powojniki, hortensje, jaśminowiec, no wszystko super, fajnie zharmonizowane, wybujałe. Jednak chyba największe wrażenie zrobił na mnie- perukowiec. Nawet nie wiedziałam ,że może wyrosnąć na tak potężne drzewo! Ile on ma lat i jak go pielęgnujesz ,że jest taki okazały?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies