Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

malgocha1960 13:42, 22 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Marta,wsiąkłam w twój piękny ogród,zostawię sobie lekture na wieczór,bo muszę cały wątek przesledzic.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
monteverde 13:52, 22 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
asc napisał(a)
Jak kobieta kobiecie mówi, że jest piękna.. to ani chybi tak jest....... podpisuję się pod Irenką


A ja pod Anią a ciemne wlosy nie będą lepsze do tych pięknych oczu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Pszczelarnia 13:56, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
agniecha973 napisał(a)


Masz bardzo antyczną urodę (opiewaną u Owidiusza i Horacego).


Jaki piękny komplement.

Żeby było klarowniej powiedziane: oni opiewali urodę w typie perskim 2 000 lat temu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 13:58, 22 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Typ perski nie perski nie będziemy się zagłębiać, chodzi o te piękne oczy u Finki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agniecha973 13:58, 22 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
To może jeszcze klarowniej poprosimy.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Pszczelarnia 14:02, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
No jak perski to nie rzymski. Dziewczyny, ja już spadam, bo za chwilę to już mnie Finka wyrzuci, bo mnie bierze (czuję się jak pszczoła przed burzą).
Pa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 14:04, 22 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Finko, dobrze, że koloru oczu nie tak łatwo zmienić, bo jeszcze poszłabyś do stylistki od oczu (nie daj Boże) ........... .
Masz bardzo antyczną urodę (opiewaną u Owidiusza i Horacego).

Czy ja pisałam, że mnie ścisnęło na widok tych żurawek? Powstały piękne cienie pod drzewami i krzewami u Irenki.


Pszczółko, dobrze, ze o tych oczach napisałaś! ma piekne, a kolor włosów bardzo mi się ten podoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
butterfly 14:34, 22 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Tess napisał(a)
Marta, ja już tu byłam wielokrotnie lae nie pamietam, czy się witałam. Wiec dla pewnosci dygam nóżka i mówię dzień dobry

Sprowadza mnie otóż to, co napisałas u Irenki:


Irenko,piękne żurawki kupiłaś,właśnie obwódki z nich najbardziej mnie kręcą.Mogę spytac o całkiem przyziemną sprawę,po ile w twoich stronach są,bo u Szmita po 15 zł,a ja kupuje u siebie po 10 zł.Przy większej ilości to spora róznica,o ile ktoś liczy pieniądz.



Odpowiem za Irenkę. W naszym centrum ogrodniczym najdroższe żurawki są po 8,50 w doniczkach 1,5 l i niektóre w nieco mniejszych, ale i tak są duże. To są ceny detaliczne. Oczywiście przy większych ilościach są uwzględniane rabaty. Najtańsze żurawki (te same rozmiary) czyli np. odm 'Palace Purple', 'Melting Fire' i 'Marvelous Marble' są po 5 zł.


W związku z powyższym zapytowywuję - kiedy ja, mieszkanka centralnej Polski, będę mogła to u Ciebie nabyć? Bez przyjeżdzania przez pół Polski?
Czyli - kiedy i czy rusza sprzedaż internetowa? Bo wóble ćwierkają, że planujesz

Apeluję o sprzedaż wysyłkową Plissss...



Pod tym samym sie podpisuję, bo chociaż - NIBY - już zakupów ogrodniczych w tym roku miałam nie planować.... ale takie ceny.... marzenie....
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
finka 21:30, 22 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no to mnie chyba zabijecie za ten mój nowy kolor włosów, tylko, że ja ciemna naturalnie przy jasnych (zielonych) oczach i niezbyt ciemnej karnacji, aczkolwiek nabytej częstym byciem na polu (z wiadomych przyczyn). co do typu urody, słyszałam już wiele porównań, ale Ewy powiela się z zasłyszanymi już dawniej przeze mnie, bo na ten przykład ja i moja mama, pasujemy typem do Greczynek, tudzież moja mama bardziej, ba! powiedziałabym nawet, że jest podobna do Eleni. I ma też taki nosek lekko garbaty

a ten kolor no trochę ciemniejszy od tych naturalnie ciemnych ale i tak się zmyje. Irenka mnie jutro dusić będzie !!!

chyba dla złagodzenia okoliczności wkleję jakieś zdjęcia...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
finka 21:34, 22 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Tess dziękuję za odwiedziny, faktycznie będzie powstawał sklep. Premiera prawdopodobnie wiosna, ale wiele może się jeszcze w tej kwestii zmienić i może się okazać, że będzie to wcześniej. Wszystko zależy oczywiście od strony technicznej. Pozdrawiam.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies