Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

Bogdzia 08:01, 24 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To będziesz miała bardzo ciekawe te dwa dni. Miłych wrażeń.(jakies zdjecia chyba będą?)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
finka 08:07, 24 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
oj będą ! Jestem ciekawa jaka roślina mnie w tym roku mile zaskoczy.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
popcorn 08:19, 24 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miłego wyjazdu!
____________________
Mój nowy ogródek
Tess 08:20, 24 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093

Dzięki, Marto za informację Będę czekać z niecierpliwością

A Ty Julka, tak się nie rozpychaj Pani tu nie stała, proszę pani
JulkAd napisał(a)

No to ja pierwsza w kolejce


Zamierzam wpaść na Zieleń. Dziś rano w drodze do pracy mijałam wystawę. Piękne brzózki z wrzosowiskiem kątem oka tylko uchwyciłam, bo się do pracy spieszyłam. Ale jak będę wracać, to zdjęcie telefonem cyknę

Idę szukać zdjęcia Finki, bo choć pewnie po kolorze oczu poznałabym na pewno, to przecież nie będę każdej napotkanej kobiecie w oczy zaglądać Może to opacznie zostać zrozumiane
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Wieloszka 08:30, 24 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Hmmmm, post o 8:07 Finka pociągiem jedzie Mam nadzieję, że odespałaś trochę wczorajszy maraton Udanej, owocnej wyprawy!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
finka 08:37, 24 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no Aga nie bardzo się wyspałam. Tylko 2 godziny. U rodziców byłam po 23, i jeszcze z mamą musiałam się nagadać w pociągu zimno. Ale właśnie dostałam kawusię i sniadanko !

Jak znam życie to dziś też nie pośpię
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
TheMagda 14:07, 24 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
finka napisał(a)
Tess dziękuję za odwiedziny, faktycznie będzie powstawał sklep. Premiera prawdopodobnie wiosna, ale wiele może się jeszcze w tej kwestii zmienić i może się okazać, że będzie to wcześniej. Wszystko zależy oczywiście od strony technicznej. Pozdrawiam.


O rany już się nie mogę doczekać!! Kupować, chociaż internetowo od osoby tak kochającej roślinki to prawdziwy zaszczyt Bo jak idę co CO i pytam Pani czy jest Heuchera Obsidian a ona mi odpowiada, że nie wie ale tak jest karteczka to mi ręce opadają

Czekam więc na możliwość zakupów u Ciebie.
Pozdrawiam z upalnego Roztocza
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Wieloszka 14:20, 24 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
finka napisał(a)
no Aga nie bardzo się wyspałam. Tylko 2 godziny. U rodziców byłam po 23, i jeszcze z mamą musiałam się nagadać w pociągu zimno. Ale właśnie dostałam kawusię i sniadanko !

Jak znam życie to dziś też nie pośpię

Spoko, wyśpisz się po śmierci - moje ulubione powiedzonko, bo też mało sypiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 14:48, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
a ja miałam nadzieję, ze w pociągu pośpisz po dobrym śniadanku będzie lepiej i ciekawa jestem, jak aroślina cię zauroczy
miłej zabawy!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 18:17, 24 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027



Udanego pobytu w W-wie, dużo wrażeń, no i na jakoweś zdjęcia liczę.

Jak nie odeśpisz dzisiaj to na pewno w drodze powrotnej do domu



Tess napisał(a)

Dzięki, Marto za informację Będę czekać z niecierpliwością

A Ty Julka, tak się nie rozpychaj Pani tu nie stała, proszę pani


No to ja pierwsza w kolejce


Zamierzam wpaść na Zieleń. Dziś rano w drodze do pracy mijałam wystawę. Piękne brzózki z wrzosowiskiem kątem oka tylko uchwyciłam, bo się do pracy spieszyłam. Ale jak będę wracać, to zdjęcie telefonem cyknę

Idę szukać zdjęcia Finki, bo choć pewnie po kolorze oczu poznałabym na pewno, to przecież nie będę każdej napotkanej kobiecie w oczy zaglądać Może to opacznie zostać zrozumiane




Tess nie bądź taka zaborcza, u Ciebie w okolicy pełno żurawkowego szaleństwa, a u mnie w okolicznej szkółce (jak mawia pracujący tam pan) są tylko dwie odmiany:bordowa i żółta

Cóż mi pozostało...liczyć tylko, że Finka z wysyłką ruszy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies