Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

JulkAd 21:28, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No dobra z ciebie gospodyni Finko, Irenka jechała po żurawki, a załapała się też na Limki. A ja tak ich szukałam w okolicy. Nie mogłabyś mieć tej szkółki gdzieś bliżej mnie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Milka 17:57, 21 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martuś, dzięki za doradztwo, miłe towarzystwo i zakupy i czekam w czwartek

i kilka fot, bo rośliny cudne a włąścicielka jeszcze łądniejsza

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 19:39, 21 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak kobieta kobiecie mówi, że jest piękna.. to ani chybi tak jest....... podpisuję się pod Irenką
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
finka 21:22, 21 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no, ale słodzicie, dziękuję.

.taak teraz to pierwszy raz w życiu mam tak jasne włosy, zawsze są ciemne i wracam po sezonie do swojego koloru, jutro idę się wybyczyć na 2,5 godziny do mojej ulubionej stylistki od włosów Tak jak mówiłam wieczorem w Rzeszowie - masaż głowy to super liga !!! No lae to dopiero po pracy. Wcześniej trzeba zarobić na te przyjemności.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
popcorn 21:36, 21 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne fotki!!
A to Morning Light ta trawa na zdjęciu?
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:40, 21 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Może w ciemnych włosach lepiej sie czujesz ale mnie w jasnych sie podobasz bardzo. Zdjęcie piekne.Pozdrawiam Marto.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
finka 21:50, 21 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
popcarol napisał(a)
Cudne fotki!!
A to Morning Light ta trawa na zdjęciu?
pozdrawiam!



dokładnie tak to 'Morning Light'

DZIĘKI I POZDRAWIAM
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Tess 12:28, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Marta, ja już tu byłam wielokrotnie lae nie pamietam, czy się witałam. Wiec dla pewnosci dygam nóżka i mówię dzień dobry

Sprowadza mnie otóż to, co napisałas u Irenki:
finka napisał(a)

Irenko,piękne żurawki kupiłaś,właśnie obwódki z nich najbardziej mnie kręcą.Mogę spytac o całkiem przyziemną sprawę,po ile w twoich stronach są,bo u Szmita po 15 zł,a ja kupuje u siebie po 10 zł.Przy większej ilości to spora róznica,o ile ktoś liczy pieniądz.



Odpowiem za Irenkę. W naszym centrum ogrodniczym najdroższe żurawki są po 8,50 w doniczkach 1,5 l i niektóre w nieco mniejszych, ale i tak są duże. To są ceny detaliczne. Oczywiście przy większych ilościach są uwzględniane rabaty. Najtańsze żurawki (te same rozmiary) czyli np. odm 'Palace Purple', 'Melting Fire' i 'Marvelous Marble' są po 5 zł.


W związku z powyższym zapytowywuję - kiedy ja, mieszkanka centralnej Polski, będę mogła to u Ciebie nabyć? Bez przyjeżdzania przez pół Polski?
Czyli - kiedy i czy rusza sprzedaż internetowa? Bo wóble ćwierkają, że planujesz

Apeluję o sprzedaż wysyłkową Plissss...
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Pszczelarnia 12:38, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Finko, dobrze, że koloru oczu nie tak łatwo zmienić, bo jeszcze poszłabyś do stylistki od oczu (nie daj Boże) ........... .
Masz bardzo antyczną urodę (opiewaną u Owidiusza i Horacego).

Czy ja pisałam, że mnie ścisnęło na widok tych żurawek? Powstały piękne cienie pod drzewami i krzewami u Irenki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agniecha973 13:06, 22 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pszczelarnia napisał(a)

Masz bardzo antyczną urodę (opiewaną u Owidiusza i Horacego).


Jaki piękny komplement.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies