Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

jolka 09:46, 12 lis 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Hej Małgosia Fajnie, że Ci się udało porobić co nieco w ogrodzie wczoraj. Pogoda była rzeczywiście wymarzona. Ja też powsadzałam tulipany i czosnki, eM. powybierał buraczki i marchewki.
Mieliśmy dziś sprzątać cały dzień. Wstajemy a tu za oknem... biało!!
Hehe, dobrze, że zdążyłaś zakolorować tym berberysem



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
gierczusia 18:02, 12 lis 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ależ piękna berberysownia u Ciebie patrzę sobie na moje i myślę ,że są o wiele bardziej łyse niż Twoje szkoda znalazłam też opinię Ani ,że mount everesty to najlepsze czosnki..echhh..a ja nie mam ani jednego takiego..teraz posadziłam główkowate zobaczymy co z nich będzie
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
m_gocha 20:10, 15 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
jolka napisał(a)
Hej Małgosia Fajnie, że Ci się udało porobić co nieco w ogrodzie wczoraj. Pogoda była rzeczywiście wymarzona. Ja też powsadzałam tulipany i czosnki, eM. powybierał buraczki i marchewki.
Mieliśmy dziś sprzątać cały dzień. Wstajemy a tu za oknem... biało!!
Hehe, dobrze, że zdążyłaś zakolorować tym berberysem
Niestety biało i mroźno A miałam cichą nadzieję na powtórkę pogody z piątku i wielkie plany na wolną sobotę

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 20:14, 15 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
gierczusia napisał(a)
Ależ piękna berberysownia u Ciebie patrzę sobie na moje i myślę ,że są o wiele bardziej łyse niż Twoje szkoda znalazłam też opinię Ani ,że mount everesty to najlepsze czosnki..echhh..a ja nie mam ani jednego takiego..teraz posadziłam główkowate zobaczymy co z nich będzie
Buziole
Macham cieplutko Wbrew temu co na zewnątrz - już -5 stopni. Brr....
Ciekawa jestem jak gęsto i jak głęboko sadziłaś czosnki główkowate? Po raz pierwszy (pod wpływem O.) sadziłam czosnki. Trochę chaotycznie bo pogoda nie dopisała ale może coś z nich będzie
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 21:59, 16 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Powędrowałam po pięknych ogrodach Ogrodowiskowych... Nasyciłam nie tylko oczy ale i duszę A potem przejrzałam swój wątek... fajnie tak powspominać
Fotka z ubiegłego tygodnia (aż trudno uwierzyć)
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
wrobelki 22:42, 16 lis 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Fajnie takie zdjęcia oglądać jak śnieg za oknem
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
m_gocha 09:17, 17 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
wrobelki napisał(a)
Fajnie takie zdjęcia oglądać jak śnieg za oknem
Dlatego jak przejrzałam swój wątek to pzypomniałam sobie jak wygląda mój ogród w wersji wiosenno-letniej Jest zatem nadzieja - tylko 4 miesiące
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:20, 17 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
A tak sobie wrzucę fotkę sprzed tygodnia

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
BasiaLT 09:49, 18 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Śliczne kolorki u ciebie, ten śnieg oczywiście trochę mniej No ale to już taka jest że pogoda bywa nieprzewidywalna. Trzeba się pocieszyć że z każdym dniem bliżej wiosny
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
m_gocha 19:44, 18 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Właśnie mi padł komputer Wygląda to na grubszą sprawę. Mam nadzieję, że to nie dysk bo niestety nie robiłam kopii zapasowych już od dawna - jak zwykle ten cholerny brak czasu A tam wszystkie zdjęcia (pamiątki rodzinne) różnego typu ważne pliki do pracy... Nawet nie chcę myśleć co by było gdybym to utraciła
Ciśnienie chyba 200/100
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies