Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 23:03, 06 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ciut słoneczka na zdjęciach z soboty


____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
GorAna 22:26, 07 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Piękne ciut słonka
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
m_gocha 22:32, 07 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
GorAna napisał(a)
Piękne ciut słonka
Pozdrawiam
Niestety u nas słońca jak na lekarstwo. Towar deficytowy tej jesieni Chyba w Polsce centralnej trochę lepiej
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
bdan 07:40, 08 lis 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Dziękuję za wizytę u mnie,za życzenia i gratulacje. Zajrzałam, an słoneczne zdjęcia jesiennego ogrodu, zaznaczam wątek, będę wpadać na odwiedzinki.


Pozdrawiam
m_gocha 23:59, 08 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Danusiu, byłby to dla mnie zaszczyt
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Mala_Mi 22:22, 11 lis 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
m_gocha napisał(a)
Czosnki



Mount Everest - 13 szt.


.


Najlepsze z czosnków.. ale maja mieć sucho..

Najdłużej są ozdobne ze wszytkich u mnie I po przekwitnięciu też najładniejsze..

A tak wogle to zajrzałam by napisać, że przypomnij się o trawki wiosną, bo teraz chyba lepiej ich nie ruszać... zostawię resztę siewek..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
m_gocha 22:43, 11 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Mala_Mi napisał(a)


Najlepsze z czosnków.. ale maja mieć sucho..

Najdłużej są ozdobne ze wszytkich u mnie I po przekwitnięciu też najładniejsze..

A tak wogle to zajrzałam by napisać, że przypomnij się o trawki wiosną, bo teraz chyba lepiej ich nie ruszać... zostawię resztę siewek..
Ależ niespodzianka Aniu, że mnie odwiedziłaś Czosnki to będzie mój debiut. Po raz pierwszy je wsadzałam w tym roku - niestety trochę chaotycznie, bo nie spodziewałam się takiej kiepskiej jesieni - więc kiedy dorwałam trochę możliwej, bezdeszczowej pogody i trochę czasu (choć to też ostatnio mocno deficytowe) to wsadzałam. Mam nadzieję, że zakwitną.
A co do trawek - to super Oczywiście o ile to nie będzie duży kłopot, bo wiem, że jesteś w ciągłym pędzie (często zaglądam do Twojego pięknego ogrodu, choć nie zostawiam wpisów).
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:15, 12 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Dzisiaj bardzo pracowity dzień w ogrodzie. Częściowo rozgarnęłam kompost na skarpie, przesadziłam dwie jeżyny, dwie dość duże tawuły i dość sporego Lilaka Meyera 'Palibin'(oszarpałam się przy nich jak wariat). Tawuły i jeżyny pomimo że kilkuletnie poszły dobrze (tak mi się wydaje).Z Lilakiem było trochę gorzej, bo okazało się, że dość spory korzeń (chyba główny) oderwał się, Mam nadzieję, że przeżyje tę operację bo to piekny już kilkuletni krzew.
Zadołowałam donice z roślinkami, które niestety nie zdążyłam posadzić (wolę się tutaj nie przyznawać ile ich było, ale sporo). Skończyłam gdy zapadł zmrok. Ale cieszę się, bo wszystko co najpilniejsze udało mi się dzisiaj zrobić . Chyba moje modły zostały wysłuchane i pogoda była jak marzenie

Zostało mi jeszcze zasadzić trochę tulipanów do donic i zadołować je, zebrać resztę liści, podsypać korą, okopczykować róże, przykryć bardziej wrażliwe rośliny agrowłókniną, posprzątać domek gospodarczy

Szczerze mówiąc czuję te prace prawie w każdej części ciała
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:40, 12 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
trochę kolorów berberysów



____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
UrsaMaior 08:51, 12 lis 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Wpadam z rewizytą, a tu takie berberysy!!! U mnie na razie lipa No ale przynajmniej zima im nie straszna...
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies