Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 21:48, 30 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Margerytka40 napisał(a)
No to przeczytałam Twój wątek z grubsza i się melduję . Ogród masz piękny i zadbany . Szczególnie urzekły mnie hortensje . Ja dopiero z nimi zaczynam choć mam też kilkuletnie . Z pewnością jeszcze dokupię innych albo pokuszę się o rozmnażanie z patyków . Twoje cięte iglaczki wymiatają po prostu choć cięcia nie zazdroszczę . Rozchodniki to też moje ulubione roślinki a widzę że je lubisz. Bardzo mi się u Ciebie podoba i będę wpadać
Joasiu dziękuję za odwiedziny i miłe słowa Będę obserwować zmiany w Twoim ogrodzie, być może coś zaimplementuję do swojego , bo mój też wymagałby remontu (z tym, że na remont generalny odwagi mi brak )
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 21:49, 30 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
anbu napisał(a)
Ale cudne to pole lawendy
I zapach niesamowity
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 21:52, 30 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
GorAna napisał(a)
Małgosiu, ależ cudnie Ci w tej lawendzie
Wyobrażam sobie jak tam musiało pachnieć
Zostawiam pozdrowienia i zmykam do obowiązków
Pachniało cudnie a do tego niesamowita ilość pszczół i różnych innych bzyków
Macham Aniu
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Adela 13:19, 01 gru 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
m_gocha napisał(a)
Bogdziu, dziękuję za wizytę w moim skromnym ogrodzie. To dla mnie ogromny zaszczyt, że właścicielka tak cudnego ogrodu wpadła do mnie na chwilkę. Dzięki za miłe słowa Często zaglądam do Twojego ogrodu i wzdycham do cudnych zakątków, rh i róż. Oglądałam już kilkakrotnie program Maja w ogrodzie z Twoim i Twojego ogrodu udziałem. Pozdrawiam


Gosiu, który odcinek Mai był z udziałem Bogdzi? Czy wiesz może, jakie odcinki były poświęcone naszym forumowiczom?
Pozdrawiam

Aż niewiarygodne, że takie piękności zgromadziłaś na 6 a
____________________
Ela - Moja ostoja
m_gocha 22:40, 01 gru 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Adela napisał(a)


Gosiu, który odcinek Mai był z udziałem Bogdzi? Czy wiesz może, jakie odcinki były poświęcone naszym forumowiczom?
Elu muszę zerknąć który to odcinek był realizowany u Bogdzi, może odnajdę. Sporo odcinków było realizowanych u innych forumowiczów, niestety nie zapisałam które to. Jeżeli odnajdę to dam Ci namiary A może zapytać Bogdzi?

Adela napisał(a)
Aż niewiarygodne, że takie piękności zgromadziłaś na 6 a
Czasem tak myślę, że mój ogródek to tak jakby z gumy
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Margerytka40 22:46, 01 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To był chyba 492 odcinek- rododendronowe królestwo '
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
m_gocha 23:28, 01 gru 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
to co udało mi się na ten moment odszukać (dla mnie to jedne z najpiękniejszych ogrodów na Ogrodowisku)
- Rododendronowe królestwo Bogdzi http://majawogrodzie.tvn.pl/206,Rododendronowe-krolestwo-odc-492,odcinek.html
- Ogród Vivy Kolorowy ogród na piasku http://majawogrodzie.tvn.pl/282,Ogrod-z-rozami-i-widokiem-na-staw-odc-555,odcinek.html
- Ogród 'Małej Mi' http://majawogrodzie.tvn.pl/237,Ogrod-Malej-Mi-odc-522,odcinek.html
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
zawitka 13:23, 02 gru 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Witaj .Zachwycona jestem ciętymi buksami coś pięknego Niech Ci zazdroszczą sąsiedzi bo masz piękne okazy .Ja też kocham buksy i je sama hoduję od małego Kilka wycięłam dawno jak nie byłam na Ogrodowisku i żałuję bo teraz byłby śliczne i duże Pozdrawiam i będę oglądać z zachwytem.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dominika11 13:27, 02 gru 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
lawendowe pole - boskie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
m_gocha 21:50, 04 gru 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Dominika11 napisał(a)
lawendowe pole - boskie
- tym bardziej, że w samym centrum dużego miasta
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies