Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Bogdzia 17:04, 18 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To się umordowałas bez tej ciepłej wody, nie zazdroszczę, dobrze ze juz masz i humor lepszy a poprawa figury tez sie liczy
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rosa 17:05, 18 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Milka napisał(a)

Haniu, no ciesze się z tego, jak durna, chyba z wygranej w lotto tak bym się nie cieszyła

Ależ tu ruch u Ciebie .
No proszę, jak czasami niewiele do szczęścia potrzeba . Cieszę, się razem z Tobą, bo wiem co to znaczy. Przed świętami przez tydzień byłam bez wody.
Irenko, Ty wiesz na pewno co zrobić. Kupiłam kłącza w torebkach i torfie. Za zimno by sadzić do gruntu, u mnie ziemia zmarznięta i woda stoi. Posadzić je do doniczek i gdzie trzymać?
A może zostawić jeszcze w garażu?
Rok temu posadziłam w kwietniu do gruntu czarne orliki i nic z nich nie było.
Poradź proszę.
gosika67 17:26, 18 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Milko witaj łubiny są 2-letnie ? Już masz pączusie u hortensji a u nas ni widu ni słychu chociaż na bzie pąki się pojawiają i przebiśniegi wychodzą. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Katkak 17:42, 18 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Irenko przyszłam w kwestii niebieskiego zakątka. Możesz go pokazać? Zaraz powymyślam, a póki co na priv Ci coś podeślę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
17:46, 18 lut 2017
Arundo czyli lasecznica Niedawno pisałam o niej u Eli.Od jakiegoś czasu myślę nad nią i właśnie to przemarzanie mnie wstrzymuje.U Was we Wrocławiu inny klimat,cieplej.Dobrze macie
A ten bez czarny 'Eva' jakbyś kiedyś przy okazji fotkę znalazła to ja bardzo chętna go zobaczyć
Ten klon japoński 'Garnet' piękny.Masz tyle cukiereczków u siebie
U nas zimniej to klony odpadają.Tu na jesień w wyprzedaży w ogrodniczym prawie za darmo sprzedawali-5 euro-i to w sporych donicach.Patrzyłam,podziwiałam,wkładałam do koszyka,wyjmowałam,odchodziłam...wracałam,znów patrzyłam,znów podziwiałam,znów wkładałam do koszyka etc,etc..i wyszłam z niczym.Szkoda by było gdyby zmarzł u mnie
Katkak 19:55, 18 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Irenka wrzuć proszę zdjęcie niebieskiego zakątka, bo doszukać się nie mogę, to pomyślę co nieco
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Milka 08:09, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu, w domu nie mam fot, wszystko na kompie w pracy, dopiero w poniedzialek wrzucę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 08:24, 19 lut 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Ruszyłaś już z robotami wiosennymi bo nie doczytałam, ja Tak mimo jeszcze leżącego śniegu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Milka 08:38, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniaaa napisał(a)
Arundo czyli lasecznica Niedawno pisałam o niej u Eli.Od jakiegoś czasu myślę nad nią i właśnie to przemarzanie mnie wstrzymuje.U Was we Wrocławiu inny klimat,cieplej.Dobrze macie
A ten bez czarny 'Eva' jakbyś kiedyś przy okazji fotkę znalazła to ja bardzo chętna go zobaczyć
Ten klon japoński 'Garnet' piękny.Masz tyle cukiereczków u siebie
U nas zimniej to klony odpadają.Tu na jesień w wyprzedaży w ogrodniczym prawie za darmo sprzedawali-5 euro-i to w sporych donicach.Patrzyłam,podziwiałam,wkładałam do koszyka,wyjmowałam,odchodziłam...wracałam,znów patrzyłam,znów podziwiałam,znów wkładałam do koszyka etc,etc..i wyszłam z niczym.Szkoda by było gdyby zmarzł u mnie

Ma je tez Agania i rosna u niej, wiec u ciebie tez sobie poradza, mam wrazenie ze są bardziej wytrzymałe niż podają.
Nie oparlabym się klonom w tej cenie, tez myślę ze waszym rejonie bez problemu urosną. Moj rośnie w najzimniejszym miejscu i ma się dobrze.
Kupuj dla nas w tej cenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:47, 19 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)
Ruszyłaś już z robotami wiosennymi bo nie doczytałam, ja Tak mimo jeszcze leżącego śniegu

Część tydzień temu zrobiłam i dzisiaj podzialam, tylko coś katar mnie męczy, ale na powietrzu nos przewentyluje i będzie ok. Rany, działanie w śniegu to nie lada wyzwanie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies