Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

mirkaka 10:08, 19 mar 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9692
Iwonko ja też lubię jak opowiadasz o swoim ogrodzie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 10:10, 19 mar 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9692
Jeszcze dopiszę o Twoich czerwonych różach, jak do tej pory nie lubiłam czerwonego w ogrodzie to Twoja kompozycja tej czerwieni z fioletami bardzo mnie urzekła
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
hanka_andrus 10:11, 19 mar 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam, i dziękuję za odwiedziny!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Iwk4 07:33, 20 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
Iwonka lubię Twoje opowieści o ogrodzie,czytam zawsze z zapartym tchem, (powinnaś zacząć książki pisać . Dużo pracy w zeszłym roku wykonaliście i ogród pięknieje. Tydzień temu byłam w Fojutowie i tak sobie pomyślałam o Tobie oby w tym roku udało nam się spotkać

Tereniu, dziękuję.
W Fojutowie jest basen. Ostatnio byłam tam z siostrą męża. Taki babski wyjazd. Niestety potem się rozchorowałam. Ale, jak będę zdrowa, będę systematycznie tam jezdzić pływać.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:43, 20 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mirkaka napisał(a)
Jeszcze dopiszę o Twoich czerwonych różach, jak do tej pory nie lubiłam czerwonego w ogrodzie to Twoja kompozycja tej czerwieni z fioletami bardzo mnie urzekła

Mirko, to bardzo ważny wpis. Łatwiej się komponuje, jesli nie tylko nam się podoba.
Kilka osób namawiało mnie, by róze zostawić w tym miejscu, gdzie są. Wczoraj Zbyszek się pytał o ich przesadzanie. Powiedziałam, że zostaną. Powietrze z niego zeszło. Ulżyło. dosadzę im kilka stip, by dodały lekkosci. I werbennę wymienię. Jakos nie widzę, by odbijała. A siewek na rabacie też jeszcze nie widzę. Moze później.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:09, 20 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Tu i tam czytam o cięciu.
Hortensje bukietowe przytnę w najbliższym czasie. Muszę rozsadzić Vanilki.
Natomiasrt z rożami poczekam do kwitnienia forsycji. Chociaż raczki bardzo mocno mnie swędzą.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:11, 20 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziękuję wszystkim zaglądającym. Idę szykować się do pracy. Miłego dnia
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 08:25, 20 mar 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwonko ale przedszkole miodzio. Wszystko się do Ciebie garnie ...Roślinki i zwierzaki . Nie wiem czy już sadzić irysy w grunt czy do doniczek.kupowałam kwitnące latem a teraz mam zagwozdke.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Basilikum 14:14, 20 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Iwonko zagladam czesto ale nie pisze
szczeniaki sa najslodsze na swiecie, wzielabym wszystkie nie no zartuje. Mam zakaz na psa az do emerytury a to jeszcze troche
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Iwk4 20:01, 20 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
Iwonko ale przedszkole miodzio. Wszystko się do Ciebie garnie ...Roślinki i zwierzaki . Nie wiem czy już sadzić irysy w grunt czy do doniczek. Kupowałam kwitnące latem a teraz mam zagwozdke.

Jolu, jakie iryski? Bródkowe? Do ziemi. Ziemi nie jest już zmarznięta, więc można
Chyba, że inne masz namyśli
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies