Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Margerytka40 07:07, 19 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonko,piękne miejsce stworzyliście. Jak obejrzałam zdjęcia porównawcze szczęka mi opadła. Pięknie,pięknie i jeszcze raz pięknie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
asiak 07:23, 19 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Piękna metamorfoza
____________________
AsiaDziałeczka Asi
tulucy 08:23, 19 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iwonko pięknie zmieniasz swój świat
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 09:51, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joku napisał(a)
Bardzo lubię twoje montany. Są piękne. Zastanawiam się dlaczego czerwony kolor jest tak nielubiany. To chyba kwestia mody?
Nowy trawnik dodaje urody waszemu ogrodowi. Cudnie jest.

Jolu, nowy trawnik fajnie połączył rabaty. W niedzielę byłą e-Ma siostra. Posiedzieliśmy sobie w tym kąciku. Potem powiedziała, ze udał się nam ten zakątek. Zrobił się kameralny kącik między dwoma budynkami. Jak podjazd zarośnie trawą, będzie jeszcze ładniej.
Co do Montany, masz rację, że to chyba moda na nie-czerwony, nie-pomarańczowy itp.
Pod wpływem mody zrobiłam sobie modny zakątek różowy i powiem ci, ze pewien rodzaj różu mnie denerwuje.
Nawet chciałam pokazać na przykładzie floksów, ale nie mam fotki - wygląda na to, że omijam z daleka.
Lubię delikatny kolor różu, jak u tych hortensji od Mirki:


A nieogrodowiskowo lubię czerwień, herbaciany, jakoś mnie przyciągają te kolory, jak magnes
Rok temu, jak byłaś Jolu u mnie, jeszcze ten zakątek czekał na swoją kolej. Po waszej wizycie dopiero go robiłam.

Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy, będziesz mogła porównać
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 10:00, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anusia napisał(a)
Piękne róże, piękne zmiany. Warto na pewno dla takich efektów.

Aniu, piękne. Mam nadzieję, że w sierpniu też staniesz się posiadaczką takich. Teraz szykuję imprezę urodzinową i nie mam czasu, ale potem podjadę do szkółki zobaczyć za nimi Buziak
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 10:03, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margo napisał(a)
Iwonko, Montany piękne są w połączeniu z fioletem, ta rabata zachwyca mnie nieustannie
Zresztą cały ogród piękny i dopracowany masz.
Buziaki

Gosiu, dziękuję.
Zrobiłam fotki poranne ogrodu, ale albo komputer szwankuje, albo karta SD. Zresztą wczoraj mi jedna padła, dziś wzięłam drugą i jakoś nie mogę skopiować fotek. Szkoda ...

____________________
Ogródek Iwony II
Malgosik 10:06, 19 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ładne porównanie przed garażem
teraz jest pięknie, zielono
ale zdałoby się jeszcze wcześniejsze zdjęcie, zanim posadziłaś buka i wokół niego

no same berberysy dają na tarasie energię, a co dopiero czerwone róże
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 10:07, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margerytka40 napisał(a)
Iwonko,piękne miejsce stworzyliście. Jak obejrzałam zdjęcia porównawcze szczęka mi opadła. Pięknie,pięknie i jeszcze raz pięknie.

Asiu, warto robić nawet te brzydkie zakątki, by później mieć porównanie. Na fotkach lepiej wszystko widać. Inaczej, widać szczegóły, które można poprawić.
Stipa dziś świeciła w słoneczku

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 10:32, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosik napisał(a)
ładne porównanie przed garażem
teraz jest pięknie, zielono
ale zdałoby się jeszcze wcześniejsze zdjęcie, zanim posadziłaś buka i wokół niego

no same berberysy dają na tarasie energię, a co dopiero czerwone róże

Gosiu, gdzieś miałam taką fotkę, jak było tam składowisko drzewa, stały oparte rowery, a ja nawet nie marzyłam, ze ukradnę ten kawałek podwórka i zrobię tam zakątek do posiedzenia. Niestety, nie mogę znaleźć tej fotki ...
Jak będę miała więcej czasu, pozbieram do porównania fotki na kompie. Zawaliłam komputer zdjęciami, muszę połowę pousuwać w wolnym czasie, bo ciężko odnaleźć się. Mam je poumieszczane w folderach rok/ miesiąc / wg kolejności robienia, czyli wg dat ... i teraz czasem trudno sobie przypomnieć, w którym folderze jest dane ujęcie ...



____________________
Ogródek Iwony II
mirkaka 10:46, 19 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Iwonko, pięknie kwitną Ci hortki
A ta rabata ze stipą cudna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies