Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 18:32, 28 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
MamaMagda napisał(a)
witaj trafiłam do Ciebie przez cytrynową odmianę kuklika a znalazłam psiaka takiego samego jak nasz
z tym, że Twoj to jeszcze szczeniak a my mamy dorosłą damę - w marcu 5 lat skończyła
z jakiej masz hodowli? ciekawe czy to jakaś nasza daleka siostra


Nasza diablica jest z Boskiego Białego Domu, a wasza? Właśnie skończyła rok. Macham łapką do damy białaski.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 18:33, 28 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pozdrawiam odwiedzających, szczególnie podglądacza Kondzia
____________________
ogród zmyślony
Kondzio 18:35, 28 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
myszorek napisał(a)
Pozdrawiam odwiedzających, szczególnie podglądacza Kondzia
ubustwiam twój ogrod przyznam sie ze przychodzę czasami i oglądam go zeby poprawić sobie humor hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 18:41, 28 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Twój ogród to po prostu mistrzostwo - jak patrzę na niektóre zdjęcia to myślę, że to z CHFS Nie wiem jak udaje Ci się tak łączyć wszystko ze sobą, ale podziwiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
myszorek 18:47, 28 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Chłopaki to jest czysty fuks, czasem większy, czasem mniejszy . Mimo wszystko uwielbiam te moje chaszcze, tylko przez znaczną liczbę bylin plewienia jest bardzo dużo. Wszystko się rozsiewa okropnie. Najciężej walczyć w tych warunkach ze skrzypem. Chyba go w końcu zaakceptuję.

Wczoraj w 10 minut zebrałam 150 ślimaków wszelakich z obszaru warzywniaka .Mąż pewnie drugie tyle. Wyłażą jak jest ciemno i mokro. Czasu mi brakuje. Idę drzeć skrzyp.
____________________
ogród zmyślony
nicol21 18:50, 28 maj 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
myszorek napisał(a)
za chwilę będzie lawenda w stipie




myszorku też już nie mogęsię doczekać tego widoku - będzie rewelacyjny, jeszcze te szałwie w stipie! Superancko to wygląda. A ile zieleni!!super!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ana_art 19:06, 28 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Magda nie ważne że fuks, ważne że udany. Bardzo ładnie wygląda stipa z szałwią
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
beta 20:38, 28 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
wszystko cudne...to suche drzewo tworzy niesamowity klimat....to Twój znak rozpoznawczy...podobają mi się te pnie w hostach...chyba to jakiś nowy pomysł?...wcześniej nie widziałam... rozpływam nad warzywnikiem...jest śliczny....czy mogłabym prosić o więcej zdjęć tego uroczego zakątka?...a szczególnie z szerszej perspektywy jeśli można...planuję zmiany w przyszłym roku u siebie i szukam inspiracji

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Pszczelarnia 20:57, 28 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Myszorku, napiszę (bo i czuję) to samo co Konrad: ubustwiam Twój ogród.

Tworzysz jak Penelope Hobhouse - kolory, barwy, tonacje, zestawienia. Wszystko na gęsto i arcyciekawie. Jakbyś farbki rozrabiała na palecie i potem machnięciem pędzla przenosiła je na ziemię.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
reni 21:00, 28 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ogród zachwyca..super wyglądają te pnie,a lawenda w stipie bajka
____________________
Ogród... reni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies