Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Magda70 23:20, 09 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Piękna ta monotematczyność....cudnie stipy wyglądają. Oby u mnie się też im spodobalo...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
AgnieszkaW 23:25, 09 cze 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bardzo mi się podoba Twój ogród. Pozdrawiam z Jurajskiego
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
nicol21 07:05, 12 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Myszorku, a Ty stipę zostawiasz na zimę w ogrodzie i zero uszczerbku? bo piękne te łany są... no łany stipy i lawendy masz
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ana_art 08:41, 12 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u Ciebie stipa zawsze była cudna i zimowała, i się siała, ale w tym roku powala na kolanaWidzę tez piękne naparstnice różowe takie grubaśne Wczoraj podobnei jak Ty stwierdziłam że szałwia jest jak chwast i muszę część wyciapać bo mi rabate zdominowała okrutnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
aleksandra_g 16:50, 12 cze 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
zapisuję i będę nadrabiać zaległości
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
myszorek 21:59, 19 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Nicol, stipa jeśli rośnie w przepuszczalnej ziemi i w dużych skupiskach ma większą szansę na przetrwanie. Zima była łagodna i dość sucha u nas, tak więc przeżyło jej naprawdę sporo.
Dla lubiących poczochrańce jest też polski odpowiednik -stipa Jana równie piękna i bardziej wytrzymała, rośnie w kilku miejscach w srodkowej Polsce, ale jest pod ochroną. Chciałabym ją kiedyś zobaczyć w naturze.
Ano, ano przy szałwii jest sporo pracy, poza wydzieraniem nadmiaru trzeba jeszcze ciąć po kwitnieniu. Z tym też jest trochę zabawy. Budzi jednak ciekawość przechodniów i wszyscy pytają co to takiego.
____________________
ogród zmyślony
Zielona 22:36, 19 cze 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Myszorku. Anonimowo przeczytałam cały wątek. Dzisiaj oficjalnie przyznaję, że zestawienie stipy z lawendą postanowiłam mieć u siebie. Moja lawenda ma 5 lat, a stipa... ma 15cm ale wierzę, że kiedyś te sadzonki urosną do takich rozmiarów, jak Twoje. Pozdrawiam i... podziwiam...
anula_wn 23:31, 19 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Madziu,
dziękuję jeszcze raz za przemiłe przedpołudnie i pół Twego ogrodu ! jutro będę sadzić
a zaglądającym powiem tak: ogród Madzi na żywo jest jeszcze piękniejszy!!! jest bajeczny ! byłam oczarowana od bramy po warzywniak ....od furtki po placyk Mai... pięknie na każdym kroku... i teraz Madzia się mnie nie pozbędzie . bo będę przyjeżdżać
____________________
anula mój mały raj na ziemi
makkasia 10:37, 24 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madziu ja w tym roku wysiałam stipę sama bo u mnie jest nieuchwytna, na razie jest maleńka ale mam nadzieję, że doczekam się takiej jak u Ciebie
Lawenda ze stipą w takiej ilości zachwyca ...cały Twój ogród zachwyca naturalnością
pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
AlKa 11:25, 24 cze 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Trafiłam przysłana przez Anule i zaznaczam dopoczytania. Już wiem gdzie spędze dzisiejszy wieczór
____________________
pora na zmiany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies