Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 21:09, 23 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dzięki Ci Skarbnico wiedzy
____________________
ogród zmyślony
Lena 07:39, 24 wrz 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Madzia co w ogrodzie ?
Przestój czy zabójcze tempo?
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
myszorek 18:22, 28 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
przestój Lenka, przestój, a nawet regres, bo wszystko zarastać chwastem znowu zaczyna. Nie chce mi się nawet wchodzić do ogrodu, żeby podlać to co stoi w doniczkach i nie wiem, gdzie wsadzić.Nie mam czasu żeby coś sensownego zrobić i nie zanosi się, że go gdzieś znajdę.Strasznie mi się wywróciło wszystko do góry nogami i tak sobie pomarudzę chociaż chwilkę
____________________
ogród zmyślony
Limka 18:58, 28 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Myszorku, wiem czytałam, ze sie trochę namieszało. Trzymam kciuki. Ale jutro posadź z doniczek, nawet gdziekolwiek, będziesz miała z głowy, Danusia poprawi
____________________
Nasadzenia przed domem
myszorek 20:39, 28 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ja się zabieram do tego wsadzania juz trzeci tydzień i coś mam awersję, bo wiem, że i tak będzie wsadzone od czapy i tak do przesadzenia.Dochodzi wręcz do anomaliów, bo mnie małz goni wieczorem do ogrodu, a ja się zaparłam jak ta koza i nie idę. Muszę się ratować marzeniamiZamykam oczy i widzę gąszcze zieleni, otwieram oczy, patrzę za okno i czar pryska ot i tak to.Chyba dzisiaj mało pozytywnie gadam, ale jakoś tak mi zle.No to sobie trochę popłakałam
____________________
ogród zmyślony
an_tre 20:45, 28 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22391
Myszorku uszy do góry, będzie dobrze po burzy zawsze jest słońce
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Limka 20:46, 28 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Jesień...
I co Ci będę pisać, że masz ładnie i będzie jeszcze ładniej,... jak o tym wiesz
____________________
Nasadzenia przed domem
Lena 21:55, 28 wrz 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Madziara - miewam tak i ja ,ale kobieto OGRÓD masz CUDNY!!!
Chętnie wpadłabym do niego i popracowała ,delektując się jego urokiem.
Nie słodzę bez przyczyny i jak mi się coś nie widzi-a Twój ogród imienniczko moja, nie może stać bezczynnie bo zbyt piękny jest!!!
Ruszaj do dzieła,choćby 10min dziennie!!!
Powodzenia
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
monteverde 01:22, 29 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
powolutku, powolutku i poleci, Myszorku, ja też nadrabiam zaległości powoli
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 07:52, 29 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Myszorku, wiem że narazie stoję w miejscu, to nie takie proste żeby myk myk i już wszystko wiadomo, co gdzie. To duży ogród, spotkamy się i ustalimy co robić i jak się przybrać do tego projektowania.
Trzeba go zaplanować najpierw cały przebieg rabat, potem dopiero szczegóły. To bardzo trudne przy takich szczelnych obsadzeniach. Ale damy radę. Najlepiej by było zaprojektować cały ogród, zostawiając to co może zostać, potem nowe nasadzenia używając tego co nasadziłaś, a co da się przesadzić.
Czy tak myślisz?
Same rabaty pojedynczo nie da się spójnie przemyśleć, za dużo jest roślin. Roszady będą zbyt skomplikowane. Trzeba działać całościowo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies