Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

anbu 14:26, 01 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Milin ponoć inwazyjny jest, ja bym z nim uważała
____________________
Ania Ogród Ani :)
LyraBea 14:38, 01 maj 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
anbu napisał(a)
Milin ponoć inwazyjny jest, ja bym z nim uważała

Wiem, wiem...Ale miejsca sporo, to sobie może dom zarastać.
Tak bym chciała, żeby chociaż coś u mnie zechciało urosnąć "inwazyjnie" i żeby nie były to chwasty i perz
____________________
Beata
anbu 14:54, 01 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Żeby tylko dom zarastać, on ma bardzo grube korzenie po domem i wg mnie tu jest problem. A pozbyć się go podobno nie tak łatwo :-\
____________________
Ania Ogród Ani :)
Flower1 16:29, 01 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Katalpy pózno ruszaja. Też planuje zakup ,dwa drzewka chce przy wejsciu i dwa przy garazu.Czekam az mezus wroci.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
LyraBea 21:17, 01 maj 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
anbu napisał(a)
Żeby tylko dom zarastać, on ma bardzo grube korzenie po domem i wg mnie tu jest problem. A pozbyć się go podobno nie tak łatwo :-\

A to tego nie wiedziałam a swojego Milina posadziłam dosyć blisko muru. Jednak zdecydowanie wolę żeby żył i niech się rządzi. Martwić się będę potem.
Flower1 napisał(a)
Katalpy pózno ruszaja. Też planuje zakup ,dwa drzewka chce przy wejsciu i dwa przy garazu.Czekam az mezus wroci.

U mnie odwrotnie. Jak mężuś pojedzie, to dostanę fundusze na kilka roślin dopiero. Już mi obiecał Widły też mi obiecał. Lubię takie obiecanki
A Katalpy kupiłam takie maleńkie, 3 sztuki, z dosyć ładnie wyeksponowanym pędem wiodącym i dopiero mam zamiar je wyprowadzić na drzewko. Urosnąć też musi Glediczja i Metasekwoja. Może dożyję
____________________
Beata
Zana 08:07, 04 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Co tam u Ciebie? Działania ogrodowe były? Mam nadzieję, że dołek psychiczny już za Tobą! Cmok na dzień dobry.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
LyraBea 09:08, 04 maj 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Zana napisał(a)
Co tam u Ciebie? Działania ogrodowe były? Mam nadzieję, że dołek psychiczny już za Tobą! Cmok na dzień dobry.

Dzień dobry Anula
Miło, że zajrzałaś. Częstuję kawką
...) )
...( (
("""""")o
''''''''''''''''''
U mnie marazm i nuda. W ogrodzie pracuję. Dalej oczyszczam teren z kamieni pod trawnik. To takie nieciekawe, więc nie ma o czym pisać. Po całym dniu gapienia się na księżycowy krajobraz u mnie, wieczorami z przyjemnością zaglądam do Twojego ogródka i ogródków innych żeby nacieszyć oczy.
Miłego dnia.

____________________
Beata
anabuko1 10:04, 04 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ojtam, ojtam..Wolałabym taką nudę ogrodową.Niż to siedzenie i pracowanie w pracy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatek 17:53, 04 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
anabuko1 napisał(a)
Ojtam, ojtam..Wolałabym taką nudę ogrodową.Niż to siedzenie i pracowanie w pracy

dokładnie
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Katarzyna13 19:49, 04 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Beatko ale jak twój dywan już się zazieleni to nie będziesz mogła od niego wzroku oderwać. Głowa do góry taczka w dłoń i powolutku do przodu.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies