Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Luki 08:32, 02 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie ma co muszę upolować jeszcze Green Jewel bo piękna jest w masie
Zdjęcia jak zwykle zabójcze
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kawa 08:42, 02 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania cudne foty
super że odpoczęłaś
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 09:23, 02 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jak mnie kręci novalis, piękna jest. Na dzień obecny to mogę wszystkie wywalić u siebie i zacząć romans tylko z nią

Piękne zdjęcia, jak to dobrze że dziewczyny Cię przycisnęły do założenia wątku, jest na co popatrzeć a zdjęcia wywołują u mnie dreszcze
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anna_t 11:13, 02 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jesteś faaajnie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 11:46, 02 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, fajnie, że jesteś wypoczęta, zrelaksowana
Zdjęcia jak zawsze cudniaste, ale do tego na tym wątku zdążyłam się przyzwyczaić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Pszczelarnia 12:11, 02 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
"Poranna kawa w ciszy i spokoju na tarasie z cudnym widokiem, kiedy wokół nie ma tłumu innych urlopowiczów lecących zajmować leżaki przy basenie - chwile na urlopie bezcenne" - to nie jest opis Twojego urlopu w Twoim ogrodzie?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
jolanka 17:27, 02 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
No, leniuchu, leżenia czas skończyć Robota czeka

Fajnie, że juz wróciłaś z tych wojaży w obyce kraje
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
agata19762 18:30, 02 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu fajnie, że już jesteś
Akumulatory naładowałaś to co tam chwastypesteczka
Fotki robisz niesamowicie piękne!!!

Pozdrówka zostawiam


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 19:43, 02 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aaaale dzisiaj dużo gości mnie odwiedziło. Bardzo się cieszę

Kasya jestem i wciągam się po przerwie w życie forumowe troszkę jakby na nowo. Na urlopie tylko czasami szybciutko coś tam zerknęłam, czasu nie było.

Monika dziękuję, u Ciebie planowanie obejrzałam

Aniu/Anbu jak zwykle dzięki. U Ciebie to dopiero mam nadrabiania, widziałam, że się działo

Kamilka eee, to takie fotki na szybciutko zrobione, w resztkach jako tako przyzwoitego światła, bo zmrok już nadchodził. Późnym popołudniem pojechaliśmy, a teraz już tak wcześnie robi się ciemno

Gosia no to życzę Ci suuuuperooowego urlopiku

Agcia no niemożliwa jesteś. Priv przeczytałam, będzie zrobione. Ale tą prośbą to mnie naprawdę mega zaskoczyłaś, aż nie wiem co napisać. Z Hameln Gold doświadczenia nie mam jeszcze żadnego, mam sadzonki tegoroczne i tak jakoś się dziwnie porobiło, że mam ich aż pięć sztuk. Zupełnie nie wiem jak do tego doszło. Najpierw zamówiłam przez neta dwie, ale przyszły malusieńkie więc domówiłam w innym miejscu, przyszły dwie trochę większe. A potem dopadłam w moim centrum ogrodniczym bardzo ładne sadzonki i dokupiłam jeszcze dwie. Jedną z tych malutkich stojącą na balkonie niestety zeżarł kot i zostało pięć. Mam nadzieję, że zimę przeżyją i będę się martwić w przyszłym roku gdzie je porozsadzać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:56, 02 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Łukasz Green Jewel szczerze polecam, bardzo długo trzyma kwiaty, jest niska i sztywna. Będzie Pan zadowolony.

Kamilka odpoczęłam, oj odpoczęłam. Jednak marzy mi się urlop taki co najmniej trzytygodniowy, ale to chyba dopiero emeryturka na taki luksus czasowy pozwoli (bo co do finansowego to mam poważne wątpliwości).

Iwka gdzie zgubiłaś żabę, wrrrr, dyć ja ją tak kocham. Moje Novalis tegoroczne i dopiero teraz coś pokazały. Ale to co pokazały niezmiernie mi się podoba i wszystko wskazuje na to, że też ją kochać bardzo będę. Ten kolor nieokreślony, zimny (przez niektórych określany jako trupi), baardzo mi się podoba a i pachnie bardzo ładnie. Już nie mogę się doczekać kwitnienia w przyszłym roku. Mam tylko problem z jedną z sadzonek, ciągle wypuszcza dzikie pędy od podkładki, usunęłam przed urlopem dwa, a teraz znowu nowy wyrósł i też wygląda inaczej niż te kwitnące pędy, liście są całkiem inne.

Ania do Ciebie to aż się bojam zaglądać. Stron chyba natrzaskałaś dziesiątki w tym czasie jak mnie nie było, roiło się od powiadomień. Gdzieś w przelocie zajrzałam na szybciutko.

Ania z Malutkiego trzymam poziom, co?. Dzięki Ci Kochana duszko



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies