Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:46, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sebek wow, niezmiernie się cieszę na taki komplement. Z tyłu chcę dać dwie żółte trzmieliny na wysokim pniu i mam nadzieję, że nie sknocę tym połączeniem.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jazzy 22:51, 05 wrz 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zana napisał(a)


Jazzy ja je wszystkim polecam. Kolor mają niesamowity, chyba pasowałyby do charakteru Twojego ogrodu.
Ja też tak czuję, od dawna Być może na wiosnę zawitają u mnie
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Zana 23:10, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jazzy kupuj koniecznie, zamów sobie nawet jeszcze w tym roku, to w przyszłym będziesz miała już fajne kępki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Sebek 23:24, 05 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zana napisał(a)
Sebek wow, niezmiernie się cieszę na taki komplement. Z tyłu chcę dać dwie żółte trzmieliny na wysokim pniu i mam nadzieję, że nie sknocę tym połączeniem.


Jak dwie to wg mnie na różnej wysokości szczepione...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sylvana 23:45, 05 wrz 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Też chcę mieć tak ładnie.
Wisz Aniu, na Expo oglądałam taką różę jak masz na zdjęciu i nawet (nie wierzę) chciałam dokonać zakupu owej - ale była już sprzedana...więc pooglądam sobie u Ciebie.

Jak chcesz trzmielinę szczepioną to tylko tą z małymi listkami, bo te z dużymi wymarzają.

Śliczne masz zestawienia, a foty...ech cudne i co tu dużo gadać
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Zana 23:51, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sebek napisał(a)


Jak dwie to wg mnie na różnej wysokości szczepione...


Łącznie mam trzy sztuki (rosną w innym miejscu), szczepione na jednej wysokości i muszę je stamtąd zabrać. Ale na tej rabacie trzy kulki na jednym poziomie wydaje mi się za dużo. Wymyśliłam dwie, a pomiędzy nie przesadzę może jeszcze klona Esk Sunset (bo też go muszę przenieść).
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Sylvana 23:54, 05 wrz 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Hahaaahaaa kocham słowo MUSZĘ.
A jaką długość ma ta rabata tak w ogóle?
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Zana 23:55, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sylvana napisał(a)
Też chcę mieć tak ładnie.
Wisz Aniu, na Expo oglądałam taką różę jak masz na zdjęciu i nawet (nie wierzę) chciałam dokonać zakupu owej - ale była już sprzedana...więc pooglądam sobie u Ciebie.

Jak chcesz trzmielinę szczepioną to tylko tą z małymi listkami, bo te z dużymi wymarzają.

Śliczne masz zestawienia, a foty...ech cudne i co tu dużo gadać


Różę kupisz sobie w przyszłym roku, albo zamów na jesień z gołym korzeniem. Trzmielinki już mam, Emerald Gold kupowane w ubiegłym roku, tę zimę przeżyły bez problemu.
Oj Sylwuś, te zestawienia u mnie to często dzieło przypadku. Ale ta rabata z Novalisami nawet do mnie przemawia. Za to reszta do ciągłego przerabiania. No cóż, człowiek ciągle się uczy to i widzi swoje błędy i konieczność zmian.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:57, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sylvana napisał(a)
Hahaaahaaa kocham słowo MUSZĘ.
A jaką długość ma ta rabata tak w ogóle?


Ja też kocham to słowo. A wiesz, że nie wiem jaką ona ma długość. U mnie to kurcze wszystko tak "na oko". Więc tak na oko to ma tak ze cztery metry szerokości i pewnie ze dwa głębokości.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jazzy 00:03, 06 wrz 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zana napisał(a)
Jazzy kupuj koniecznie, zamów sobie nawet jeszcze w tym roku, to w przyszłym będziesz miała już fajne kępki.

Ale że jeszcze posadzić teraz? Nie jest za późno?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies