Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

nicol21 08:25, 28 lut 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Ana - podpisuję się wsyskimi cłonkami pod tym co Marzena napisała.
Zawiść przyczyni się tym ludziom do mniej szczęśliwego i bardziej gnuśnego życia!
Ogród cudny!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Welka 09:40, 28 lut 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
ana_art napisał(a)

związać, można zabezpieczyć jakąś zwilżoną watą i torebką foliową, myśle ze tak jest ok, a i koperta bąbelkowa wystarczy


Dziękuję, będę podpatrywać kiedy tniesz swoje, bo pogodowo bywa u nas podobnie.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
ana_art 09:53, 28 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Welka napisał(a)


Dziękuję, będę podpatrywać kiedy tniesz swoje, bo pogodowo bywa u nas podobnie.
myślałam, że w przyszły weekend, ale ochłodzenie nadają, myślę że trzeba poczekać jednak. Chociaż niektórzy już pociachali
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
adom1206 10:08, 28 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
as226 napisał(a)


Gratuluje publikacji Ogród cudowny, zdjęcia również pozdr



Ja tak sobie myślę że gdyby przeznaczali mniej miejsca na beznadziejne reklamy które tylko mnie skłaniają do zaprzestania kupowania gazet to starczyłoby miejsca na pokazanie tego pięknego ogrodu ze wszystkimi zdjęciami w całej okazałości.I wtedy ci co nie znają powiedzieliby" łał"
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
olaw 13:57, 28 lut 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Ja również uwielbiam Twój ogród i bardzo lubię tu wpadać na ciepłe zdjęcia

Ustawiam się w kolejce na patyczki Pinky i Vanilki
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
ewa004 14:09, 28 lut 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu jak bys miała jeszcze na zbyciu patyczki Wanilki to ja tak cichutko i nieśmiało proszę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ana_art 18:01, 28 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
WIOSNA
posprzątałam trochę kamienie z rabaty na przedpłociu które się 'same' wrzuciły
wypatrzyłam nowe listki w przywrotnikach

pąki na różach, ale w kopcach zostały

tulipanki

żurawki równeiż ruszyły

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:02, 28 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
niestety jeden z rh ma chyba grzyba


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karol99 18:03, 28 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ale fajne widoczki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Magda70 18:14, 28 lut 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
Ana czytam cały czas dyskusję nt nagrody.
Czym Ty sie dziewczyno przejmujesz? Przecież zawsze będzie drażnić innych, ze masz piekny ogród, wspaniałą rodzInę, że stac Cie na wczasy. Jak sie nie będa mieli już do czego przyczepić to powiedzą, że masz nieodpowiedni kolor oczu.
Słuchaj tylko tych wypowiedzi, ktore są korzystne dla Ciebie, kumuluj tylko dobra energie.

Przez lata pracy w dużych firmach, bycia pod prąd, wyrażania wprost swoich opinii byłam p podawana krytyce, plotkom pomówieniom i donosom . Nauczyłam się unikać ludzi, ktorzy żle mówią o i innych (bo prędzej czy późnej o mnie też będą złe mowić), spędzać czas tylko z ludżmi pozytywnie nastawionymi do swiata. Puszczam mimo uszu krytykę i negowanie mojej osby. Jesli komuś nie podoba sie moj dom, mój ogrod zaprojektowany przez architekta krajobrazu niech sie nie patrzy Mnie to ani ziębi ani chłodzi. Tylko politycy muszą być przyzwyczajeni do stałego ataku. My maluczcy mozemy sobie nic z tego nie robic i byc po prostu szczęśliwymi i cieszyc sie naszym ogrodem i zyciem. Głowa do góry i nie czytaj negatywnych komentarzy! My uwielbiamy Twoj ogród, wiemy ile pracy i serca włożyłaŚ w jego stworzenie i tylko nas słuchaj :
Miłego dnia i szkoda, ze sie nie zobaczymy na Gardeni

Pokaz więcej zdjeć i pokaż Twoja wiosne



D O K Ł A D N I E !!

Gratuluję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies