Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

wiunia 19:02, 28 lut 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Anetko pozdrawiam
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
JoannaP 19:13, 28 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Anetko witam wiosennie. przedpłocie no no piękne
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
justajusta 19:26, 28 lut 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Ana jaką trawę posadziłaś na przedpłociu z umbrami?
____________________
Justa
ana_art 19:30, 28 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
justajusta napisał(a)
Ana jaką trawę posadziłaś na przedpłociu z umbrami?
Morning Light jako wysokie piętro, do tego róże, astible, , dwie odmiany szałwi, bodziszki, ice dance, przywrotnik, żurawka i chyba to wszystko
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
justajusta 19:33, 28 lut 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Dziękuję
____________________
Justa
leon60 19:39, 28 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Oj w tym sezonie jak przedpłocie da czadu będziemy szczęk szukać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Welka 19:57, 28 lut 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
ana_art napisał(a)
myślałam, że w przyszły weekend, ale ochłodzenie nadają, myślę że trzeba poczekać jednak. Chociaż niektórzy już pociachali


Też właśnie czekam, kiedyś się pospieszyłam i przez tydzień pazury obgryzałam czy nic nie zmarnowałam

Przedpłocie boskie
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Magda_ 20:54, 28 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Madzenka napisał(a)
Ana czytam cały czas dyskusję nt nagrody.
Czym Ty sie dziewczyno przejmujesz? Przecież zawsze będzie drażnić innych, ze masz piekny ogród, wspaniałą rodzInę, że stac Cie na wczasy. Jak sie nie będa mieli już do czego przyczepić to powiedzą, że masz nieodpowiedni kolor oczu.
Słuchaj tylko tych wypowiedzi, ktore są korzystne dla Ciebie, kumuluj tylko dobra energie.

Przez lata pracy w dużych firmach, bycia pod prąd, wyrażania wprost swoich opinii byłam p podawana krytyce, plotkom pomówieniom i donosom . Nauczyłam się unikać ludzi, ktorzy żle mówią o i innych (bo prędzej czy późnej o mnie też będą złe mowić), spędzać czas tylko z ludżmi pozytywnie nastawionymi do swiata. Puszczam mimo uszu krytykę i negowanie mojej osby. Jesli komuś nie podoba sie moj dom, mój ogrod zaprojektowany przez architekta krajobrazu niech sie nie patrzy Mnie to ani ziębi ani chłodzi. Tylko politycy muszą być przyzwyczajeni do stałego ataku. My maluczcy mozemy sobie nic z tego nie robic i byc po prostu szczęśliwymi i cieszyc sie naszym ogrodem i zyciem. Głowa do góry i nie czytaj negatywnych komentarzy! My uwielbiamy Twoj ogród, wiemy ile pracy i serca włożyłaŚ w jego stworzenie i tylko nas słuchaj :
Miłego dnia i szkoda, ze sie nie zobaczymy na Gardeni

Pokaz więcej zdjeć i pokaż Twoja wiosne


Marzenka ja już kiedyś pisałam, że znasz się na życiu - teraz to tylko potwierdzę
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
martaibartek 21:09, 28 lut 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Przedpłocie zachwycające!

Pamiętasz co to za jeżówka? kolor aż bije po oczach.
____________________
TeresaSz 21:33, 28 lut 2015


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Anetko, czy to gmina wysypała ten kamień na drodze, czy sami wyszliście z tą inicjatywą?
____________________
Ogród ze skarpą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies