Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Madzenka 23:00, 28 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wyznaczasz nowy standard przedpłocia muszę żwirek zakupić coby nie odstawać od Danusi i ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 23:01, 28 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ana_art napisał(a)
no właśnie

cudna jest !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ana_art 23:12, 28 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Wyznaczasz nowy standard przedpłocia muszę żwirek zakupić coby nie odstawać od Danusi i ciebie
a wiesz ile mi po zimie ubyło żwirku, tragedia... tzn spychacz od śniegu poprzesuwał go po całej długości drogi aż po zakręt...
ale Ty masz przecież ładną drogę, nowiuteńko zrobioną u mnie to droga 'polna'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
mstrzes 08:12, 01 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Witam, odkąd trafiłam na Ogrodowisko cały czas podglądam twój ogród i dopiero się doczytałam, że jesteśmy z tych samych stron☺ Pozdrowienia z mojego rodzinnego Zambrowa
____________________
Pozdrawiam Magda
popcorn 08:32, 01 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ana, cudnie masz przed plotem! Nie masz problemu z psami? Ludzmi uszczykujacymi rosliny?

ja mam cisy + runianke i jak widze tez zolte plamy od psow.. ech
____________________
Mój nowy ogródek
justajusta 09:02, 01 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Czekamy na zdjęcia przedpłocia z kwitnącymi cebulowymi to będzie widok!!
____________________
Justa
Madzenka 09:53, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
a wiesz ile mi po zimie ubyło żwirku, tragedia... tzn spychacz od śniegu poprzesuwał go po całej długości drogi aż po zakręt...
ale Ty masz przecież ładną drogę, nowiuteńko zrobioną u mnie to droga 'polna'


Oj tak mam wreszcie droge. Na dodatek sąsiad ładnie brakuje swóje przedpłocie, będziemy mieć drogę szeroką jak na autostradzie. Jak tylko wykopie zebrinusy to zamawiam żwirek. I już nic na moim przedpłociu nie kombinuję bedę czekać na ferię kwitnienia u Ciebie.

Ale ze żwirkiem u Ciebie to będzie syzyfowa praca... Przez kilka lat sypaliśmy i ciagle wyparowywał, tzn w błocie tonął.....

Jak tam tulipanki, kiełkują? U mnie nawet w na najmniej nasłonecznionej rabacie wczesne maja 5-10 cm w przyszlym tygodniu temepratura je przystopuje, ale coś mi sie wydaje , że będę miała w tym roku wczesne kwitnienie. Dlatego musiałam szybko wycinac trawy bo pod trawskiem były bladozielone a pchały sie do góry!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kitek81 10:24, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
piękne przedpłocie! też planuję u siebie zrobić coś przed ogrodzeniem, nie wiem, czy dam radę w tym sezonie, bo już mam pare rabatek rozplanowanych i za nie chcę się wziąć w pierwszej kolejności! u mnie z pewnością nie będzie na bogato jak u Ciebie, ja tam się boję, że ludziska będą podskubywać! ale zaryzykuję najpierw na skromnie i jak nic nie będzie się działo, to z każdym rokiem najwyżej będę dosadzać konkretniejsze roślinki
miłej niedzieli
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Sebek 10:29, 01 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Muszę zadbać o swoje przedplocie, bo przy Twoim to wstyd pisać, że je mam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s 10:38, 01 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Ana nie da się ukryć wyznaczasz standardy
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies