Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Sebek 23:27, 04 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No przecież to tawułka - astilbe - na pewno sadziłaś - tylko przyznać się nie chcesz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agam 23:28, 04 lip 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
O Sebek jest szybszy Tak to tawułka
____________________
Aga i Ogródek Agam
ana_art 23:32, 04 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
miałam skończyć ale nie skończyłam

trudno... jutro też jest dzień
za domem hortensje zaczynają kwitnąć


i obok thuj

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:36, 04 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
No przecież to tawułka - astilbe - na pewno sadziłaś - tylko przyznać się nie chcesz

he Sebek licho wie, ja mam bardzo dobrą pamięć... tylko krótką
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:39, 04 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Angielska Pani zakwita kolejnymi pąkami

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 06:08, 05 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania pięknie będzie gdy zakwitną hortensje. Czy znasz ich nazwy?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 07:09, 05 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzenko pewnie że znam, kupowwałam limelight w tym roku, wsumie mam 12szt
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Matka 22:27, 05 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
5 kotów?i wszystkie w domu?jak to ogarniasz?bo ja kot i pies, no i jeszcze kociak ostatni do oddania(może chcesz?)i moja trójka(aha, my wielodzietne teraz podobno będziemy miały lepiej-nowa ustawa czy coś) i czasem nie ogarniam.

Kot niby w domu mieszka ale ciągle poza nim bo latawica, myszy, nornice, ptaki i inne łapie i zjada a ja aż się trzęsę, że mi coś przeniesie na Dziecioki-a juz nie daj Boże jak widzę ją na blacie...!oj biada!
____________________
U Matki
ana_art 23:44, 06 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
5 kotów?i wszystkie w domu?jak to ogarniasz?bo ja kot i pies, no i jeszcze kociak ostatni do oddania(może chcesz?)i moja trójka(aha, my wielodzietne teraz podobno będziemy miały lepiej-nowa ustawa czy coś) i czasem nie ogarniam.

Kot niby w domu mieszka ale ciągle poza nim bo latawica, myszy, nornice, ptaki i inne łapie i zjada a ja aż się trzęsę, że mi coś przeniesie na Dziecioki-a juz nie daj Boże jak widzę ją na blacie...!oj biada!
to małe koteczki do wczoraj byly w domu, w dzień wynosiłam je do piaskownicy pod domkiem (tzn nie ma i nie będzie tam piaskownicy ) ale wczoraj rozbestwily się i zaczeły łazić po ogrodzie. Troche sie wystraszyłam by któryś przez frontowe ogrodzenie nie wyszedł. Dużo psów się koło nas plącze... i wiadomo co by było więc dzisiaj cały dzień spędziły w siłowni w piwnicy...
za więcęj dziękuje dla tych szukam domu
Nie wierze w 'lepiej' chociaż uważam że powinny być zniżki w podatku za każde dziecko Póki co nie korzystam z zadnych bo my na liniówce i wówczas żadne rodzinne się nie należy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:47, 06 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kupiłam dzisiaj troszkę żurawek, nawet większą część posadziłam, ale jestem zła... bo jakoś nie teges wyszło tzn nie widać różnicy w kolorach buuuu 'u ogrodowego' tak ladnie wyglądały a u mnie nijak....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies