Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 23:15, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
podręczę Was jeszcze tą nową rabatą która idzie mi jak krew z nosa... poprzesadzałam i myślę że tak zostanie


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:16, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
męczą mnie jeszcze te gazony, co dać od góry by je wysłoić, bo straszą okropnie....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 23:29, 07 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ania - no przecież Ty Aneta jesteś - przed chwilą sobie przypomniałem Daj sobie imię w podpisie - pliiiisss

A z tymi gazonami - a co byś powiedziała na Cyprysik groszkowy "Filifera Aurea Nana" (Chamaecyparis pisifera "Filifera Aurea Nana")???

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 08:39, 08 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek w dowodzie mam Aneta, ale od małego wszyscy do mnie mówią Aniu tylko urzędowo używam Anety...
Cyprysy będą za duże,mam w innym miejscu poza tym gazony są malutkie i wszystko umarznie zimo na bank bo przemrozi korzeń.
Tak kombinuje czy nie wypełnić je styropianem żeby zabezpieczyć tez przed chłodem żurawki bo one bliziutko posadzone a wierzch zasypać kamykami?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:03, 08 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
miłej niedzieli
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Lena 10:15, 08 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
ana_art napisał(a)
podręczę Was jeszcze tą nową rabatą która idzie mi jak krew z nosa... poprzesadzałam i myślę że tak zostanie




Propozycje : Rojniki jednego koloru , tojeść rozesłana,jednoroczne, Hosta Stletto - myślę że da radę.
Przeleciał mi też pomysł posiać tam łąkę kwiatową ale chyba niepraktyczny
Trawy ozdobne wyglądałyby cudnie ale pewnie by przemarzły ...
Co planujesz w wytyczonym narożniku - trójkącie?
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Sebek 20:01, 08 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
Sebek w dowodzie mam Aneta, ale od małego wszyscy do mnie mówią Aniu tylko urzędowo używam Anety...
Cyprysy będą za duże,mam w innym miejscu poza tym gazony są malutkie i wszystko umarznie zimo na bank bo przemrozi korzeń.
Tak kombinuje czy nie wypełnić je styropianem żeby zabezpieczyć tez przed chłodem żurawki bo one bliziutko posadzone a wierzch zasypać kamykami?


A nie za dużo żurawek wtedy będziesz mieć??? A przywrotniki? Albo po prostu posadź begonie semperflorens i spokój
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bociek 22:09, 09 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Anusia, ale Ci fantastycznie wyszla ta rabata. Nie wiem czy w gazonach nie byloby dobrze dac jednoroczne, albo cebulowe??? Ale mi sie u Ciebie podobuje okrutnie wprost

A co do tych zdjec to wyjatkowa podlosc. I manipulacja opiekunki.... Szok
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Joanka 22:13, 09 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ale parcie do przodu...... normalnie szok...... powiedz co łykasz..... chcem to samo.......
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
ana_art 22:48, 09 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Lena w tym trójkącie ma być ciurkadło i żwirek , obawia sie jednak, że w tym roku tylko żwirek
Sebek jak będę miała zadużo to się będę dzieliła
Kasiu dziękuje pięknie, wczoraj mierzyłam trawki i żurawki ale tych gazonów strasznie dużo jest więc żal mi czegoś drogiego bo liczę się z tym że pomrą...

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies