Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

reni 09:55, 04 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
ana_art napisał(a)
zakwitła nn róża obok ławki,



Piękna..jak ja lubię róże
____________________
Ogród... reni
ewa004 15:49, 04 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu strasznie cie przepraszam za umieszczenie zdjęcia twojego pięknego zawijaska w moim awatarze (tak to się nazywa ?) .
Załadowałam zdjęcie jako inspiracje, ponieważ była to moja pierwsza akcja pod tytułem" wklej zdjęcie" nie wiedziałam że tam się ono pojawi . Potem nie wchodziłam na forum, do dzisiaj .
Aniu jeszcze raz przepraszam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Milka 15:55, 04 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anula_wn napisał(a)

poradźcie proszę jak usunąć gniazdo os? uwiły sobie kulę w środku domku na placu zabaw...


do szerszeni wzywa się straż, może do os też.....? ja bym sama nie dotykała......

U nas osy pod dachem sie ulokowały i tu M. sam powalczył, ale juz gorzej było w kojcu, w starej psiej budzie, tam się toczyła walka szerszeni i os i do tej walki dołączył mój M.; wytłukł sam wszystko, ale pilnuje, czy znowu do gniazd jakies niedobitki wracaja!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 16:10, 04 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Na gniazda os możesz wezwać straż, ale możesz też wziąć spray na owady - bros ma taki - i tak około 22-23 zakradnąć się i wypsikać nim w środku gniazdo - wyginą.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ana 16:28, 04 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Sebek - no ja bym nie ryzykowała....ale to moje zdanie....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
zbigniew_gazda 16:45, 04 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Aniu róża i kotki śliczne. Osy nie są takie groźne jak szerszenie i można samemu spróbować Bros (ale koniecznie na szerszenie bo jest silniejszy ) . Oczywiście obowiązuje szczelny ubiór . Gniazdo należy rozpirzyć w drobny mak .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Bogdzia 21:10, 04 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja bym sama nie ryzykowała. Znam kogoś kto tak zrobił i go zaatakowały i skończyło się w szpitalu a lekarze jeszcze narzekali ze mają utrudnione leczenie bo ten środek z jadem dostał sie do organizmu. Lepiej wezwac straż.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 21:11, 04 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu wezwij straż do os, nie ma co ryzykować - u moich rodziców były szerszenie, mój tato z półpiętra przez okno wyskoczył, zaczęły go gonić... masakra
Kociaki słodziaki!! Szkoda że rosną...
____________________
Mój nowy ogródek
ana_art 23:21, 04 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wyczytałam w necie, ze straz pożarna juz nie jeździ do os, znalazłam firmę która tym się zajmuje, jutro zadzwonie zobaczymy...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:26, 04 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
zobaczcie co mi wyrosło wydaje mi się że tego nie sadziłam roslo toto sobie za jodełką, obserwowałam, patrzyłam i proszę nie wiem co to jest. Wiem napewno, ze lubią to motyle i inne owadki, bo kręciło się ich tam mnustwo

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies