Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Sebek 23:48, 06 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bardzo fajny ten ekranik z cisa No i te hortensje - czemu masz takie duże, a moje dopiero co pąki pokazały?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 23:50, 06 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mam nieogrodowe pytanie
jak byście zareagowali gdybyście się dowiedzieli że deweloper od którego kupiliście dom jakiś czas temu chciał po kilku latach zrobić zdjęcie waszego domu do folderu reklamowego bez waszej wiedzy i zgody?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Syla 23:50, 06 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
kupiłam dzisiaj troszkę żurawek, nawet większą część posadziłam, ale jestem zła... bo jakoś nie teges wyszło tzn nie widać różnicy w kolorach buuuu 'u ogrodowego' tak ladnie wyglądały a u mnie nijak....


A dlaczego fotki brak ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 23:55, 06 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
Mam nieogrodowe pytanie
jak byście zareagowali gdybyście się dowiedzieli że deweloper od którego kupiliście dom jakiś czas temu chciał po kilku latach zrobić zdjęcie waszego domu do folderu reklamowego bez waszej wiedzy i zgody?


Z jednej strony fajnie, bo spośród tylu zazwyczaj identycznych domów wybrał Twój - to znaczy, że masz ładnie A z drugiej to wredne z jego strony ...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 23:59, 06 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sylwia pwód dość banalny nocha z domu wychyliłam o 19.30 było jeszcze 30st... masakra w jednej chwili byłam mokra... zaczełam sadzić, a że 'pracowałam' z dziećmi to uwijałam się jak ... hmmm i zrobiło się szarawo, a dzieci wyły że chcą do domu. Nie spostrzegłam się a było już po 21... A matka sama więc trza było iść kąpać i spać kłaść towarzystwo
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 00:03, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)

Mam nieogrodowe pytanie
jak byście zareagowali gdybyście się dowiedzieli że deweloper od którego kupiliście dom jakiś czas temu chciał po kilku latach zrobić zdjęcie waszego domu do folderu reklamowego bez waszej wiedzy i zgody?


Z jednej strony fajnie, bo spośród tylu zazwyczaj identycznych domów wybrał Twój - to znaczy, że masz ładnie A z drugiej to wredne z jego strony ...
a mi się nie podoba bo to ja decyduje gdzie, kiedy i w jaki sposób przedstawiam swoją prywatność... tymbardziej że dom kupiliśmy w stanie surowym a ktoś bez pytania ba nawet podstępem (niestety!!! podczas naszej nieobecnosci w domu przyjechalii i powiedzieli dziewczynie która siedzi z Jaśkiem że z nami uzgadniali że mogą wejść i zrobić zdjęcia) zrobili zdjęcia z zamysłem pokazania 'taki dom Ci zbudujemy' Dla jasności dom nie jest jakiś cudowny, powiedziałabym nawet nic ciekawego zwykły jakich wiele
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:40, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
próba zasłonięcia ochydnego murku może kiedyś cisy urosną... w projekcie były tu kule bukszpanowe ale stwierdziłam że jeszcze brdziej będą przyciagały wzrok na to paskudztwo i zrobiłam ekranik z cisa i dosadziłam żurawki

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:46, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no i te żurawki które sadziłam wczoraj, kontrast miał być większy nie podoba i się!
Słowem wyjaśnienia od lewej mają być tam po łuku żurawki z dwóch stron, pomiędzy nimi żwirek z ciurkadełkiem dalej rh, śliwa wiśniowa, serb, hortensje i znowu żurawki.


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:51, 07 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
poustawiałam w miejsce różowych żurawek patrioty i stwierdzilam że będą lepiej wyglądały, wykopałam żurawki i wsadziłam z drugiej strony...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 09:53, 07 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Marzenko pewnie że znam, kupowwałam limelight w tym roku, wsumie mam 12szt


Aź tyle???? ja ma białe ale różne gatunki. Nie chciałaś kupić róznych ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies