Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Wieloszka 09:34, 23 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pięknie się to wszystko zmienia u Ciebie, i będę powtarzać do znudzenia - grunt, to dobry projekt! No i jeszcze to wykoanie! Robicie naprawdę dobrą robotę! Już nie mogę się doczekać tych następnych rabat, które obiecałaś zacząć po urlopie Odpoczywaj szybko, bo się doczekać nie mogę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Ana 09:36, 23 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
ana_art napisał(a)
Aniu w tym miejscu co stoji w tej chwili piaskownica będzie pergola i dzięki Tobie już wiem że zamotam ją woalami


Odrazu to zobaczyłam!!! OMG! ależ to bedzie cudowny zakątek Aniu!! Kiedyś gdzieś jakoś wproszę się tam na herbatkę
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Milka 13:53, 23 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
całę szczęście, że zanudzasz, bo mogę się nasycić widokiem zmian, kurcze, jak ci to świetnie wyszło z tymi gazonami, a trawa idealna!!
i te rabata z hortensją i begoniami i ta druga, czuć klasykę, dobry smak i tak bez końca sobie patrzę
a ,,mały potwór", oj cudo chłopczyk
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bociek 20:35, 23 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ania, no jakie u Ciebie czaderskie zmiany. Zurawka swietnie roznie, podziwiam. W ogole wszystko hula jakbys drozdze podsypywala i gadala do nich 24 godziny na dobe. Juz o trawniczku nie wspomne, bo ta zielonosc jest tak zielona, ze az zielenieje
Cudnie. Juz sie nie moge doczekac pergoli z woalami, to dopiero bedzie szal

Udanego urlopu. Odpoczywaj, nabieraj sil i ciesz sie zyciem

Buziale serdeczniaste
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Joanka 20:56, 23 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
A "mały potwór" jest śliczniutki, oj jak on się zmienił od naszego pierwszego spotkania.......
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
ana_art 22:01, 23 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jestem uzależniona poprasowałam na wyjazd i podczytuje forum, obejrzałam nowa realizacje Danusi, poogladałam spotkanie u Mażdzenki, u Wieloszki oblukałam nową fryzure Marty, obejrzałam dwa nowe wątki... i odpowiem
Siaaska mam nadzieje że będzie bajka jak najszybciej
Antre Jasiek jest niesamowity
Haniu ja tam się drobnym kwiatuszkiem nie przejmuje
Madżenko mam nadzieję ze reszta kiedys będzie równie soczysta
Reni dziękuję
Wieloszko to fakt projekt to podstawa, można wówczas spokojnie kroczek po kroczku robić może kiedyś osiągne efekt ostateczny
Ana zapraszam serdecznie nawet przed pojawieniem się pergoli bo to moze troche potrwać
Irenko mam nadzieje że gazonów niedlugo nie będzie widac bo strasza okutnie...
Joanka prawda? taki byl okruszek,a teraz kawal chłopa
Boćku nie mogę doczekać się kiedy będę mogła powiedzieć jest szła a za życzenia udanego wypoczynku nie dziękuję żeby nie zapeszyć... jeszcze mi biuro zbankrutuje i beda nas sprowadzac jakimis 'kajakami czy innycm dobrodziejstwem' więc jak dobrze pójdzie pojawie się w pod koniec pierwszej dekady września
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:20, 23 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dubel
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
11stokrotka 13:15, 24 sie 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Witaj Aniu. Pozwoliłam sobie do Ciebie zajrzeć. Myślałam, że dopiero zaczynasz, a tu już tyle stron do przejrzenia. Na razie obejrzałam plac zabaw, bardzo mi się podoba....Pozdrawiam z Konstantynowa Łódzkiego.
____________________
Mam marzenie
Milka 13:59, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
też mam nadzieję, że moje zarosną w miarę szybko; puszczam i jałowce i bluszcze i co się da!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 21:38, 24 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
11stokrotka napisał(a)
Witaj Aniu. Pozwoliłam sobie do Ciebie zajrzeć. Myślałam, że dopiero zaczynasz, a tu już tyle stron do przejrzenia. Na razie obejrzałam plac zabaw, bardzo mi się podoba....Pozdrawiam z Konstantynowa Łódzkiego.

witaj Stokrotko, zapraszam częściej
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies