Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród muzy czyli kaliope z motyką w dłoni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród muzy czyli kaliope z motyką w dłoni

Kaliope 12:23, 15 cze 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 53
Ell, a ten buk to nie rośnie w wielkie drzewo?

Monteverde, kuszą mnie róże, bo uwielbiam, ale chciałabym rabatkę zimozieloną. Trawy na pewno jakieś upchnę.

Nikt mi nie powiedział, że własny ogródek aż tak uzależnia. W końcu nauczyłam się rozróżniać drzewa
____________________
Pozdrawiam ciepło Ogród muzy czyli Kaliope w akcji
Kaliope 21:34, 16 cze 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 53
Wieści z frontu, na razie bitwę wygrała nornica. Berberys jeden poległ na placu boju, rabatka przekopana zupełnie. Założyliśmy pułapki i zobaczymy co dalej. Troszkę mi źle dziś, chwasty rosną jak szalone. To jest niewyobrażalne. Nie będzie mnie przez 3 tygodnie i wolę nie myśleć co zastanę po powrocie.
____________________
Pozdrawiam ciepło Ogród muzy czyli Kaliope w akcji
Sebek 21:36, 16 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to życzę miłej podróży i żeby ogród był piękny jak wrócisz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kaliope 21:44, 16 cze 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 53
Dzięki, jeszcze półtora tygodnia. Muszę rabatkę pod oknem skończyć, nie zostawię takiego bałaganu
____________________
Pozdrawiam ciepło Ogród muzy czyli Kaliope w akcji
Sebek 21:45, 16 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No jasne, że nie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 22:49, 16 cze 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
No to jak wrócisz z wakacji to się umówimy na kawusię . Ja również zapraszam
Ale jestem gapa, zapomniałam , że mieszkamy tak blisko siebie. Sama na początku Twojego wątku to podkreśliłam . No nic w tym wieku to już trochę wybaczalne
Ale pędzisz w tym swoim ogródeczku. Tyle zmian , sama również jesteś pracuś . Fajne efekty, świetnie sobie z tym radzisz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Kaliope 22:34, 18 cze 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 53
Od 2 dni tempo spadło, bo roślinki prawie się skończyły Dziś odwiedziliśmy ogródek japoński w Pisarzowicach, trochę nowości trafi na rabaty, Dalej nie mamy nic będącego motywem przewodnim rabaty przedokiennej.
Ślubny znów pooglądał metasekwoję i MUSI ją mieć, na razie jeszcze się powstrzymał, bo duma nad glediczją
Aaa zwierzątko się złapało, ale zryło moją piękną rabatkę okropnie. Mam nadzieję, że nic więcej nie zeżarło poza berberysem. Zatem mamy remis, zobaczymy czy jego pobratymcy przybędą z odsieczą.

Sylwia po powrocie będzie czas na kawę i u mnie i u Ciebie
____________________
Pozdrawiam ciepło Ogród muzy czyli Kaliope w akcji
anula_wn 22:27, 19 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
witam, obejrzałam wątek i jetsem pełna podziwu ! wielkie zmiany w tak krótkim czasie ! trzymam kciuki za dalsze postępy ogród zaczyna wyglądać efektownie.
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ell 19:54, 26 cze 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
pogubiłam się już
Dopiero teraz trafiłam tu z powrotem. Buk to rzeczywiście duże drzewo i dlatego też pisałam o formie bonsai.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Gardenarium 21:24, 17 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Buki świetnie znoszą cięcie,więc nie ma problemu, żeby utrzymać je we właściwej wielkości.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies