Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadmorski...

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadmorski...

uziemiona 12:43, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Zanim trafiłam na Ogrodowisko, był czas na bujaweczkę, spacery nadmorskie i wszelakie, które synuś uwielbiał. Ribionak nie odstepował mnie na krok. A ogródek w tle mizeruchny.

Świerczki nie rosły i nie zasłaniały, byliśmy na odsłoniętej patelni i to mnie denerwowało. Dlatego zaczęłam szukać w necie i trafiłam na Ogrodowisko. No i przepadłam.....
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 12:44, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Flower1 napisał(a)
Witam serdecznie


Witaj! Dzięki za powitanie, jak miło.
____________________
Joanna nadmorski
hanka_andrus 13:00, 03 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozdrawiam z sąsiedztwa! Małe dziecko absorbujące, ale duży ogród też. I do jednego i do drugiego potrzeba serca! Myślę,że już dojrzałaś do polubienia swego poletka.
Pokazuj, co nowego planujesz i mimo,że mój ogród to działka w ROD- zapraszam. Furtka otwarta.
Chociaż chłopaki chyba głaskania nie lubią, to i tak buziaki i głaski dla małego.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anbu 13:23, 03 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Witaj
____________________
Ania Ogród Ani :)
Makao_J 14:26, 03 maj 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Witam.
Podklejam Obrazkową ściągę do podpisu
Może Ci się przydać podczas odwiedzania innych wątków. Udzielanie się w nich to idealna droga do poznania cudownych ludzi którzy to forum tworzą.

Pozdrawiam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Mysza 14:49, 03 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witaj
____________________
Gosia
uziemiona 17:22, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
hanka_andrus napisał(a)
Pozdrawiam z sąsiedztwa! Małe dziecko absorbujące, ale duży ogród też. I do jednego i do drugiego potrzeba serca! Myślę,że już dojrzałaś do polubienia swego poletka.
Pokazuj, co nowego planujesz i mimo,że mój ogród to działka w ROD- zapraszam. Furtka otwarta.
Chociaż chłopaki chyba głaskania nie lubią, to i tak buziaki i głaski dla małego.


Witaj Haniu! Wiele razy zagladałam do Ciebie, jesteś przesympatyczną Ogrodniczką. I super, że masz swój śliczny ogródek. Dzięki za zaproszenie.
Właśnie dziś mnie naszło i zamiast być w ogródku, to piszę , wklejam - zaraz ciąg dalszy, bo tej wiosny jestem jakaś przybita i zniecierpliwiona efektami, i mam setki watpliwości, np. czy rzeczywiście rzeczony nadmorski nie powinien porastać wydmuchrzycą i sosnami. A na soczystozielone i inne podziwiałabym u Was.

Franek ma już 6 lat, jeździ ze mną po szkółkach, zna już sporo roślin. Dzięki za buziaki. My też przesyłamy Ci uściski.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 17:24, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
anbu napisał(a)
Witaj


Witaj Aniu!
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 17:28, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Makao_J napisał(a)
Witam.
Podklejam Obrazkową ściągę do podpisu
Może Ci się przydać podczas odwiedzania innych wątków. Udzielanie się w nich to idealna droga do poznania cudownych ludzi którzy to forum tworzą.

Pozdrawiam.


Witaj Aniu! No właśnie wczoraj wieczorem widziałam tą ściągę i skorzystam z niej.
Masz rację - to forum jest super i cudowni ludzie. Pozdrawiam.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 17:31, 03 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Mysza napisał(a)
Witaj


Hej Gosiu! Dzięki za powitanie, zapraszam.

Pozdrawiam
____________________
Joanna nadmorski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies