Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadmorski...

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadmorski...

uziemiona 13:45, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Rajskie jabłonki rok temu przesadziłam za bunkier przed pergole, są tam wiśienki, jarzębina i dereń jadalny.

09.2013

____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 13:59, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Na działce, gdzie stoi dom, zapewne było kiedyś siedlisko, w spadku po nim zostały 2 czereśnie jasna i ciemna, klony i stara lipa, obok bzy. Wzdłuż płotu z sąsiadem robinie akacjowe, które kiedyś wydawały mi się ok, dzis szczerze nie lubię tych śmieciuchów. Wycięliśmy te z naszej strony i posadziłam żywopłot bukowy, lecz chyba wciąż za mocno je tnę, bo pienki im pogrubiały a nic nie przyrastają w górę. Tak sobie biorę do serca, gdy Mażdżenka mówi: ciąć, ciąć.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 14:09, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Uwielbiam ogrodowiskowe połączenie brzóz pożytecznych, traw, kulek, myślę spróbuję.

08.2015 r.








____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 14:15, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393




____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 14:21, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Hitem O. są oczywiście hortensje bukietowe, przecudnej urody, zauroczyły mnie. Gdy je sadziłam, zastanawiałam się może przeżyją? Kto przychodzi do ogrodu, a ich nie znał, to je kupuje.







____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 14:25, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
No i miskanty - też tak działają na ludzi. A u mnie nie są tak okazałe jak w innych ogrodach u Any-Art



____________________
Joanna nadmorski
Sebek 14:27, 04 maj 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie Ci idzie zakładanie ogrodu Hortensje, trawy, bukszpany - nie znam osoby na tym forum, która nie ma choć jednej z tych roślin u siebie - kochamy te połączenia! Nic dziwnego, że Cię kopiują
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basilikum 17:24, 04 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
fajny poczatek ogrodu dzielna kobieta jestes, ze sama sobie tak swietnie radzisz plan masz dobry ja tez jestem bezplanowa hippi
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
uziemiona 18:17, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
O witaj Sebku!
Dzięki, gdy ostatnio odwiedziłam Twój wątek, to pomyślałam sobie, że chętnie takiego synka adoptowałabym. Jeździlibyśmy po centrach, szkółkach, ogrodniczkowali i wogóle. No cóż, dobrze, że starszy skosi "trawnik", a młodszy zobaczymy - szkolę go. Jak tak myślę to nie znam osobiście takich mężczyzn estetów- zrobić wianek i.t.p., moi to nawet nie zauważą, że coś powiesiłam. O Franek tak. Ale mają inne talenty i zainteresowania. Oczywiście gratuluję ogrodu, jestem pod wrażeniem.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 18:31, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Basilikum napisał(a)
fajny poczatek ogrodu dzielna kobieta jestes, ze sama sobie tak swietnie radzisz plan masz dobry ja tez jestem bezplanowa hippi


IzaBela piękne imię, i w takim urokliwym miejscu mieszkasz, fajne klimaty.
Dzielna -niedzielna - tu wiele jest takich kobietek co same taszczą kamienie, ale cóz.
Pozdrawiam, zapraszam
____________________
Joanna nadmorski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies