Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadmorski...

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadmorski...

UlaB 17:09, 05 maj 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Naprawcowałaś się i widać efekt - super!
Z hortkami (to limki?) siedzą gracki czy ML? Mają tam chyba sporo cienia? Jak oceniasz proporcje?

Zaznaczam sobie i będę zaglądać
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
uziemiona 21:53, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
anbu napisał(a)
Ale masz już fajnie
Hortensje w połączeniu z miskantami bardzo mi się podobają


Dzieki piękne, hortensje i miskanty to żelazne zestawienie w wielu projektach Danusi, zobacz np. u Any-Art, u niej to są mega!
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 22:18, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Zana napisał(a)
Kiedy patrzę na Twoje zdjęcia, to taka błogość mnie ogarnia, że... . Naprawdę super klimat, masz już fajne nasadzenia i zachwyciła mnie ławeczka z szufladkami(?) na tarasie. Świetnie się wpisuje w charakter domu. Domek jest po prostu śliczny



Dziękuję, trwaj w błogostanie! Kiedy patrzę na niektóre zdjęcia, to mi się też trochę humor poprawia, bo teraz na rabatach jest tak łyso, a jak coś sie zieleni to najprędzej chwaścik. A domek tez go lubię, choć nie wszystko jest jak chciałam. Zawsze można spróbować zmienić.

Ławeczka moja najulubieńszy mebelek. Kupiona do pokoju synka, nigdy tam nie trafiła. Z bielonego drewna mango Indie, jest wielozadaniowa. Latem na tarasie jako stolik, w szufladkach zawsze coś pochowane. Potem wędruje do domu i zastawiona skarbami Franka, a jak mają przyjść goście to stawiam przy stole i zyskuję dodatkowe miejsce. Zaraz idę do Cię.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 22:41, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
IzaBelo ławeczka wielozadaniowa, bardzo ją lubię.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 22:55, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Ula- tak limki i gracki, jeśli chodzi o cień to część rabaty ma trochę cienia w ciągu dnia, ale druga na patelni. Zobacz w jednym z moich ulubionych ogrodów

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4156-wizytowka-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem

Ana ma giganty. Dzięki i zapraszam.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 23:05, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Dzięki Wam za miłe słowa, jeszcze daleko do celu. Ale nic nie szkodzi, praca w ogrodzie mnie tak odpręża. Ogród pomógł mi w bardzo trudnych chwilach. Jest czasem jak kozetka u psychoterapeuty.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 23:44, 05 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
C.d.

Tak mnie denerwowała ta patelnia, że dumałam, dumałam i nie wiem co z tego będzie.



Przez "różowe okulary"






____________________
Joanna nadmorski
Margarete 15:01, 06 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam,
pieknie poradziłaś sobie z ogrodem, z niedogodnościami, patelnią, piaskiem...efekt ciężkiej pracy jest super
Będę zaglądać

P.S. też mam szpeciele na wiązie w przedogródku, walcze z nimi dzieki Ogrodowiskowej wiedzy od 2 sezonów, wydaje mi sie że jest mniej zniekształconych lisci...zobaczymy jak bedzie w tym sezonie ....
Ale kochammój wiąz za to jaki jest teraz, jak kwitnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
uziemiona 22:36, 06 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Witaj Małgosiu! Dzięki i zapraszam, ale jeszcze tyle do zrobienia. Najgorsze, że mam wątpliwości co do koncepcji.

Wiąz rośnie sobie za płotem, kwitnie i teraz wygląda ślicznie, ale latem -brrr.
Pryskałam, ale odpuścilam. Teraz rośnie tam nieco przesunięta umbra.
Pozdrawiam Cię Gosiu.
____________________
Joanna nadmorski
uziemiona 22:51, 06 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Oto ta panna- umbraculifera, liczę, że da trochę cienia. Posadzona wiosą 2015.

____________________
Joanna nadmorski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies