Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Gruszka_na_w... 20:37, 17 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Widać już światełko w tunelu. I nie jest to nadjeżdżający pociąg. Najgorsze za Wami.
Pomysł na transport Zebrinusa świetny.
Trzymam kciuki za Wasze zdrowie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
yolka 21:05, 17 lip 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Rewolucja zapowiada się, czekam na finał
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 22:32, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gosiek33 napisał(a)
Ależ robota zrobiona! Czekam co dalej


Nareszcie Gosiu co najgorsze zrobione. Teraz już przyjemniejsze rzeczy do zrobienia zostały.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anabell 22:37, 17 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Wyszło super. Asiu kupiłaś taśmę, kroplującą tzw. paski? ją nie da się w koło układać tylko w linii prostej wyjdzie.
Miałam kiedyś na prostych zagonach talie podlewanie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Margerytka40 22:39, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Widać już światełko w tunelu. I nie jest to nadjeżdżający pociąg. Najgorsze za Wami.
Pomysł na transport Zebrinusa świetny.
Trzymam kciuki za Wasze zdrowie.


Dzięki za trzymanie kciuków,bardzo się przyda bo ledwo z M zipiemy po tych przeprowadzkach roślinnych. Umordowani ale jednocześnie szczęśliwi,że coś tam fajnego się wyłania. Bardzo podoba mi się już ta rabata. Hi,hi jeszcze nic tam nie ma a ja w zachwytach ale jakoś tak przejrzyście się zrobiło i fajnie. M też widzę na adrenalinie czego się nie spodziewałam prawdę mówiąc.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:41, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
yolka napisał(a)
Rewolucja zapowiada się, czekam na finał

Joluś finał już blisko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:47, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Anabell napisał(a)
Wyszło super. Asiu kupiłaś taśmę, kroplującą tzw. paski? ją nie da się w koło układać tylko w linii prostej wyjdzie.
Miałam kiedyś na prostych zagonach talie podlewanie.

Aniu to jakby wąż tylko z grubszej folii nie z tworzywa. Nie wiem czy da się go dokoła roślin ułożyć. Zobaczymy jak już zainstalujemy ale wydaje mi się że będzie dobrze. Najwyżej inaczej ułożymy. To takie tymczasowe rozwiązanie żeby sobie trochę życie ułatwić.

Byłam dziś u Ciebie i zachwycałam się pysznogłówką. Ależ cudny ma kolor
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:30, 18 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kochani,rabata zmierza do finału a ja dalej analizuję co tam wsadzić. Właściwie prawie wiem ale najgorszy problem mam gdzie umieścić te moje kulki Danica. Plan na tę rabatę mam taki



Niebieski-lawenda
Różowy-rozchodnik
Jasno zielony-trawy pod dereniami-tu jeszcze się wacham sesleria czy hakone,ale bardziej skłaniam się ku seslerii
Te Daniki chyba w trawach bym chciała umieścić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnnaCh 22:57, 18 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja w planowaniu to nie pomogę, ale wyrażam niezwykły szacunek dla Twojej pracy
Ogromna ta rabata, jak obsadzisz, będzie pięknym, centralnym akcentem w ogrodzie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 08:18, 19 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
AnnaCh napisał(a)
Ja w planowaniu to nie pomogę, ale wyrażam niezwykły szacunek dla Twojej pracy
Ogromna ta rabata, jak obsadzisz, będzie pięknym, centralnym akcentem w ogrodzie


Aniu dziękuję za uznanie dla mojej krwawicy i M bo to jednak on najbardziej się uszarpał z jałowcami a to było najgorsze. Żeby tak jeszcze tę altanę udało się szybko zrobić ale to chyba marzenie. Może w przyszłym roku.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies