Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

gobasia 14:15, 03 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Margerytka40 napisał(a)
Marta to krzewuszka wariegata . Bardzo ją lubię .


też taką kupilam ,ale słabo przezimowała ...Ladnie odbiła,a co bedzie wiosną zobaczę

a czy zwariowalaś? ..to raczej tak, jak większość na O.Przypuszczam ,że do wiosny będziesz chciała przerabiać ogród ,jeszcze nie raz

Ale sie nie martw ,z czasem przechodzi
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
GorAna 20:25, 03 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Margerytka40 napisał(a)
Zwariowałam ???!

Chyba nie
To przesilenie jesienne
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margerytka40 20:40, 03 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jak się ogląda tyle pięknych ogrodów to w głowie pomieszanie z poplątaniem i sama już nie wiem jaki ten mój ogród ma być . Wiem , wiem że trzeba znaleźć to co w duszy gra ale to trudne . Myślałam że wiem już co chcę ale teraz nie wiem już nic . Podoba mi się i tajemniczość ogrodów naturalnych ale styl uporządkowany też teraz baaaaardzo mi pasuje . I na co się zdecydować?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 20:44, 03 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Margerytka40 napisał(a)
Jak się ogląda tyle pięknych ogrodów to w głowie pomieszanie z poplątaniem i sama już nie wiem jaki ten mój ogród ma być . Wiem , wiem że trzeba znaleźć to co w duszy gra ale to trudne . Myślałam że wiem już co chcę ale teraz nie wiem już nic . Podoba mi się i tajemniczość ogrodów naturalnych ale styl uporządkowany też teraz baaaaardzo mi pasuje . I na co się zdecydować?


....osiołkowi w żłoby dano....w jednym owies, w drugim siano....
Nic przyjdzie się rozdwoić
Albo wydzielić pokoje ogrodowe.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margerytka40 20:57, 03 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Z wyborami już tak niestety jest że im więcej możliwości tym trudniej . Dobrze że do wiosny jeszcze dużo czasu może coś mi się wyklaruje . Choć zimą więcej czasu na oglądanie na O. i jak Basia napisała koncepcje kilka razy mogą się zmienić . To ja już wolę ciężko pracować w ogrodzie niż myśleć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 10:38, 04 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Margerytka40 napisał(a)
Z wyborami już tak niestety jest że im więcej możliwości tym trudniej . Dobrze że do wiosny jeszcze dużo czasu może coś mi się wyklaruje . Choć zimą więcej czasu na oglądanie na O. i jak Basia napisała koncepcje kilka razy mogą się zmienić . To ja już wolę ciężko pracować w ogrodzie niż myśleć

Można dwa w jednym....ciężko pracując, myśleć
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margerytka40 10:42, 04 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
O to , to Aniu . Jak pracuję w ogrodzie to jakoś pomysły same wchodzą w rękę a siedząc nad planem ogrodu nic nie widzę . Architekt to ze mnie marny .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:51, 04 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A co do planu , zobaczcie co sobie kupiłam



To kółko pomiarowe . Latam z tym po ogrodzie i mierzę ,i mierzę , i mierzę . Nie jest to cud techniki ale powiem że sprawdza się . Pomiary są może nie co do centymetra ale może być
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 13:50, 04 lis 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Margerytka40 napisał(a)
A co do planu , zobaczcie co sobie kupiłam



To kółko pomiarowe . Latam z tym po ogrodzie i mierzę ,i mierzę , i mierzę . Nie jest to cud techniki ale powiem że sprawdza się . Pomiary są może nie co do centymetra ale może być


Asiu czy możesz przybliżyć metodologię działania "kółka pomiarowego"? Czym "to mierzy"?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 14:11, 04 lis 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ooo, sama kiedyś coś takiego wymyśliłam i nawet chciałam robić, bo nie wiedziałam, że jest w sprzedaży!

To fantastycznie, że prace idą do przodu

A co do tych dwóch stylów, to da się zrobić ale to byłaby potężna robota - po co Ci ona?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies