Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

Magleska 13:11, 29 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Nie wiem jaki model jest tej mojej ----- ma z 6 lat ,ale ma jedną szczotkę boczną i przez całość z tyłu drugą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kami 13:24, 29 wrz 2017

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
A jak ze zużywaniem się szczotek? Grubsze błoto w sensie grudki takie z bieżnika opon sprzątnie?. Czasem na kostce takie placki błota się robią z tych grudek po przejściu deszczu to pewnie nie zeskrobie
AniMa 13:40, 29 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)


Oj to w ulewie nie polecam

Ziemiobranie? Nie praktykowałam jeszcze

Choć ostatnio tak do eMa mówię, czy dało by się trochę mchu z ziemią (i grzybnią) "pożyczyć" z lasu i na ogrodzie położyć w korze... myślicie, że udało by się rozsiać grzybki?


Wczoraj wzięłam trochę takiej ziemi, rozsypałam ze szczątkami czyszczonych grzybów - specjalnie tego nie robiłam w lesie. Dałam pod zwykłego świerka w cieniu....zobaczymy co z tego urośnie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:41, 29 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Czyścik zacny. Przydałby się
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
MirellaB 16:29, 29 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Angelika pokaż jak teraz wyglądają u Ciebie Zippery?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
KLAUDIA 16:41, 29 wrz 2017

Dołączył: 17 kwi 2017
Posty: 91
Hej.ponieważ czytam Twoje wpisy codziennie, to biegnę z odpowiedzią dotyczące wybranego modelu zamiatarki.mam taką i owszem dobrze zamiata.ma tylko jedną mała wadę jak u mnie jak lubię bardzo czysto miedzy szczelinami.a kostkę ma jaka mam , wiec od czasu do czasu biorę miotlę i czyszczę. Ale za to dzieci to będą Ci robić maja zabawę.tak polecam szybko łatwo i przyjemnie. nie reklamuje .pozdrawiam
____________________
Klaudia Kiedyś Będzie Kolorowo
AngelikaX 17:02, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Klaudia aż poleciałam patrzeć jaką masz kostkę - faktycznie z tych szczelin może nie wymiatać dokładnie... u mnie kostki nie mają rantów

Dzięki za opinie

ps. Syna gonię czasem aby za miotłę chwycił (wolę aby uczył się, że prócz zabawy są też obowiązki ) przeważnie marudzi - z zamiatarką pewnie nie trzeba by było trzy razy powtarzać

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:06, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)
Angelika pokaż jak teraz wyglądają u Ciebie Zippery?


Proszę zdjęcie z przed dwóch tygodni


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:06, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)
Czyścik zacny. Przydałby się


Co nie?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:08, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)

Wczoraj wzięłam trochę takiej ziemi, rozsypałam ze szczątkami czyszczonych grzybów - specjalnie tego nie robiłam w lesie. Dałam pod zwykłego świerka w cieniu....zobaczymy co z tego urośnie



Myślę, że u mnie było by im dobrze - za nawyższymi miskantami w gaikach brzozowych mam wysyp grzybów (chyba smardze - nie jestem pewna) jest tam na oko z 50szt... także chyba wycieczkę zrobię do lasu
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies