Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 17:09, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
kami napisał(a)
A jak ze zużywaniem się szczotek? Grubsze błoto w sensie grudki takie z bieżnika opon sprzątnie?. Czasem na kostce takie placki błota się robią z tych grudek po przejściu deszczu to pewnie nie zeskrobie



Szczotki są wymienne. Takie mokre przyklejone (rozjeżdzone) na placek to pewnie nie da rady, ale piach czy wyschnięte błoto pewnie usunie bez problemu
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:10, 29 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)
Nie wiem jaki model jest tej mojej ----- ma z 6 lat ,ale ma jedną szczotkę boczną i przez całość z tyłu drugą


Z jedną szczotką to chyba ten starszy model... ale i tak przekonałaś mnie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Magleska 21:20, 29 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
AngelikaX napisał(a)


Z jedną szczotką to chyba ten starszy model... ale i tak przekonałaś mnie

Na pewno starszy tak naprawdę to nie wiem jak z takim wyschniętym błotem będzie sie sprawować ,ale piach ,kurz jakieś liście ,trawy wyschnięte i drobne kamyczki to bez problemu zamiata mi sie trochę już zużyła ta guma z tyłu ,mus zakupić wymienną
A i ogrodowe fotki cudniaste
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
MirellaB 21:33, 29 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dziękuję za zdjęcia. Angelika przez dwa tygodnie Zippery się nie zmieniły?
Bardzo ładnie się prezentują.
Ja moje chcę przesadzić z ogródka do ogrodu.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Iwonka 07:45, 30 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Chciałam cię zapytać o dmuchawę do liści, a tu kolejne pokusy gadżetowe Angela twój wątek staje się ostatnio istną koplanią pomysłów na ułatwienie sobie prac ogrodowych i nie tylko. Ja macham jak głupia miotłą po podjeździe o rozmiarach tira z przyczepami a tu proszę, istnieje coś takiego jak zamiatarka Ciekawe czy poradzi sobie z piaskiem, który po deszczach lubi się zbierać na kostce? Albo z nasionkami brzóz których mam tysiące.
I drugi temat na topie - odkurzacz do liści Polecacie? Mam dużo skarp na działce obłożonych kamieniami. Czy da radę chociaż lekko wydmuchać z nich liście? albo z iglaków?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
AngelikaX 08:24, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Iwonko cieszę się, że wątek jest pomocny
Co do zamiatarki to właśnie liczę, że poradzi sobie z piaskiem - jego najwięcej się u mnie zbiera na kostce - wczoraj zamówiłam - dodam opinię jak się sprawuje w przyszłym tygodniu jak przesyłka dotrze

Co do odkurzacza to jak dla mnie jest to niezbędny sprzęt ogrodowy - ja ze swojego jestem bardzo zadowolona - prócz liści, zbiera wszelkie ścinki po cięciu cisów, bukszpanu. Zbiera kopce igieł pod modrzewiem. Napiszę raz - jak raz użyjesz będziesz się zastanawiać jak mogłaś pracować bez takiego cudeńka - raz, dwa posprzątane
Ważne aby zwrócić uwagę czy ma regulację siły nadmuchu/wydmuchu, czy ma funkcję rozdrabniarki (przez co to co ląduje w worku nie pochłania tyle miejsca) i duże koła to też przydatna rzecz (aby nie grząznąć w żwirku)
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 08:27, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)
Dziękuję za zdjęcia. Angelika przez dwa tygodnie Zippery się nie zmieniły?
Bardzo ładnie się prezentują.
Ja moje chcę przesadzić z ogródka do ogrodu.



Powiem Ci, że jestem z nich zadowolona - to twarde sztuki - rosną u mnie od południa i prócz słońca, nagrzana kostka i ściana domu je męczy a mimo to dają radę Pamiętam - Ty mi je polecałaś za co Ci dziękuję

ps. Przez dwa tygodnie zmieniły się, w sensie zaczynają się przebarwiać - idą w czerwone ostatnie foto miałam z przed dwóch tygodni - jak chcesz mogę Ci pstryknąć aktualne

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 08:28, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)

Na pewno starszy tak naprawdę to nie wiem jak z takim wyschniętym błotem będzie sie sprawować ,ale piach ,kurz jakieś liście ,trawy wyschnięte i drobne kamyczki to bez problemu zamiata mi sie trochę już zużyła ta guma z tyłu ,mus zakupić wymienną
A i ogrodowe fotki cudniaste



Dziękuję

Ja kupiłam od razu z zapasowymi szczotkami bocznymi
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:46, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Zostawiam kilka wczorajszych, słonecznych kadrów ogrodowych


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:48, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209



____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies