Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

danuta_szwajcer 19:58, 27 lip 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
Wybrzeże środkowe między Dźwirzynie a Mrzezynem. Tam jest spokój ładne lasy i plaże. Zawsze można się wyrwać na Wschód lub Zachód. Dla mnie aby tylko nie lało i nie było wiatru to będzie dobrze.

Właśnie bardzo ładna pogoda u nas. Jak widzę w tv ten deszcz na Pomorzu to mnie ciarki przechodzą.


Kiedyś tam był poligon wojskowy i nie było przejazdu, jak mi się marzy nasz zapach morza, odpoczywaj i sloneczka Ci życze Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 21:26, 27 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)


Kiedyś tam był poligon wojskowy i nie było przejazdu, jak mi się marzy nasz zapach morza, odpoczywaj i sloneczka Ci życze Pozdrawiam


Też mi się marzy parę dni nad Bałtykiem, obiecuję sobie taki krótki wypad już od trzech lat, może wreszcie w tym roku uda mi się wyrwać z mojego kieratu i przez kilka dni nacieszyć pięknem świata.
Elu, życzę udanego wypoczynku!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
gosika67 21:34, 27 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Podobno od soboty wraca lato, życzę Wam pogody i wypoczynku. Ja jutro wracam do pracy, ale jeszcze mam urlop w II połowie sierpnia, może więcej będę miała szczęścia do pogody.Co do lawend to masz rację, też nacięłam się na nie ale nie mam problemu z nimi, nie mam ich na obwódkach,tylko przy różach posadzone a tam nie koszę , są w kamykach.Udanego wypoczynku.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Rosa 22:09, 27 lip 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
ElzbietaFranka napisał(a)


Lawenda "viva" ta pokladajaca sie to moim zdaniem najbardzie nie lubiana.
Ja preferuje kontrasty kolorowe. Biala i rozowa jakby ja moze ladnie wkomponowac to by byl ladny efekt ale nigdy nie mialam lewend w tym kolorze.

U mnie lawendy tez sie wysiewaja. Najlepiej szybki efekt to odgiac galazke i przysypac ziemia, szybko sie ukorzeniaja.

U mnie viva też się pokłada, mam 18 sadzonek do oddania . Połowę dziecko skosiło .
Chcę poeksperymentować z lawendą tą najciemniejszą i szałwią tą fioletową albo czyśćcem. Jeszcze jakiś pomarańcz do tego wyglądałby fajnie, ale taki delikatny nienatarczywy. Nie znam takich delikatnych kwiatów .
Elu dziękuję serdecznie za wszystko .
pestka56 22:43, 27 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Drimeth, Ela się nie obrazi a pazury przestałam nawet malować.

W Dźwirzynie kiedyś bywałam często i tęgo tam narozrabiałam tuż po maturze. Oj, działo się.
Nie wiem jak tam teraz, ale było pięknie.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 16:05, 28 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Taka hortensje bardzo ladna, jak sie nazywa bo chetnie bym taka kupilam ale nie znam jej nazwy a obserwuje ja od kilku lat i co rok to pieknjejsza.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
danuta_szwajcer 16:27, 28 lip 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wygląda mi to na Grandiflorę, bo "wanilka" ma łodygi czerwone no i odbarwia sie pózniej na czerwono ale kwiat też podobny.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 16:30, 28 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Ona juz sie przebarwia na delikatny roz. Wanila to nie jest na pewno. Moze jeszcze Milka albo ktos inny spojrzy.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 16:30, 28 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękna, ale co za ona, nie wiem, trudno rozpoznać, tyle że bukietowa. poproś o gałązki wiosną Elu Życzę udanego urlopu, niech pogoda sprzyja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:32, 28 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)
Przed chwila chciałam się skontaktować z wynajmującym nad morzem lokum myślałam że to od jutra jest moja kwatera patrzę w umowę z lutego a tu poniedziałek 31 lipca (mieliśmy wyjechać dzisiaj w nocy).
Matko to by było - Dzwonię do Ema czego się nasłuchałam. Po jakimś czasie mówi, że nawet dobrze bo leje jak cholera nad morzem.
Więc mam 3 dni dodatkowego czasu.

To na plus wyszło
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies