Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

Makao_J 20:27, 10 maj 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No to trochę poprawiłaś mi humor bo u mnie też tak zapuszczona trawa jest No ale już teraz zetniemy
Hortki to u Ciebie duuuużo większe od moich. Zwykle miałam już ładne zielone krzaczki a obecnie to ledwo drgnęły
Porażka z tą pogodą
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Margerytka40 21:14, 10 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu,współczuję choroby małej i koszmaru szpitala. Niestety niektórzy zapominają po co wybierają taki zawód jak pielęgniarka . Zdrówka życzę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 22:25, 10 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ania właśnie zalezy które odmiany hortek bo limki i diamantino stoja jak zaklete a polar bear juz spore. i to nie chodzi o stanowisko bo diamamntino i polar bear maja podobne, chyba ze to chodzi o to ze miśki mam blisko domu.. i sa bardziej zakryte od wiatrow? hmm...

Asia to było traumatyczne przyżycie... wymiana wenflonu bo małpa za mocno zakręciła, ściskanie tak maleńkiej rączki aż krew wyciekała z drogi :/ coś okropnego zwłaszcza że to oddział pediatryczny i tym bardziej powinny byc cierpliwsze..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 22:30, 10 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiem też coś o tym . Moja Zosia jak miała trzeci migdał usuwany to też myślałam, że szlag mnie w końcu trafi.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
nawigatorka 22:31, 10 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wspilczuje doświadczeń. Choc wiem ze różnie bywa. Pielęgniarki na neonatologii których ja doświadczyłam powinni na rękach nosić i mówić do nich pani profesor bo takie kwalifikacje maja. Ale mój M pracujemy tym "biznesie" i znam rozne strony medalu
Tak czy inaczej zdrowia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Makao_J 22:34, 10 maj 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Aż mi ciarki przeszły. Przypomniałaś mi jak mojej małej zakładali wenflon na kontrolnej wizycie. Pani była przesympatyczna ale ten płacz dziecka, ściskanie go i stres jest okropny. Unikam szpitali jak mogę ale czasem niestety nie ma wyjścia.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
nawigatorka 22:44, 10 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Oby to nigdy mojej młodszej nie spotkało bo rękę odgryzie- ona nie ja dla niej nawet pediatra kiedyś skoncentrowanego antybiotyku szukała, taki który ma trzy dawki jedynie bo wiedziała ze z nią masakra
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
06:09, 11 maj 2017
gdzieś ty ten wątek schowała ...dopiero dziś zobaczyłam link ..nie nadrobie ..nie ma szans

ale już cię mam na oku
JoannaDe 07:45, 11 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Aniu, uściski dla Malutkiej i dużo zdrówka.

Współczuję szpitala. Wiem jak jest bo miałam nie przyjemność być z moim młodszym. Ma padaczkę i po tygodniowym pobycie w szpitalu jak go diagnozowali to pół roku po nie dał się bez histerii pediatrze dotknąć :/

Całuję

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Kawa 08:50, 11 maj 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania wspólczuje
z synem przerabiałam nascie lat temu do dziś mam traumę

trawkę masz śliczną wiesz

orliki nie dosyc że się łatwo dzieli to jeszcze się sieją jak głupie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies