Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 13:25, 13 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
Przez weekend spędzisz więcej czasu w ogrodzie, to coś wymyślisz i wprowadzisz poprawki .

Akurat będzie czas na posianie trawy .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Toszka 21:50, 13 cze 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Agam, właśnie byłam w bukszpanowym wątku i czytam, że pragnieniem twym jest posiadać żółty bukszpan...
o żesz, nie mogłaś wczoraj o tym pisać - cięłam i ogryzki wyrzuciłam na kompost. Jeśli nadal chcesz, to mogę jutro z rańca lecieć (na szczęście dzisiaj padało niemal cały dzień) wyłuskać straceńców i ukorzenić. Jeśli taka opcja cię satysfakcjonuje... "ofkurs"
Akurat ten jest zielono-żółto pstrokaty z intensywnie żółtymi przyrostami.
Mam jeszcze chiński, żółty cały, ale to totalny maluszek... jeszcze nie do cięcia.
W razie czego szukaj mnie na pw
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Zielona 22:59, 13 cze 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aguś... linia rzeczywiście nie wygląda dobrze. Moim zdaniem powinna bardziej obejmować wykusz i łagodniej przechodzić w prostą. Zobacz:





Zielona 23:06, 13 cze 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Toszka 08:52, 14 cze 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aga, melduję, że maluchy uratowane z czeluści kompostownika, potraktowane ukorzeniaczem, siedzą w doniczkach i mają przykazane by się wzięły za siebie
Teraz pozostaje tylko czekać aż dadzą znak
o resztę będziemy się martwić potem
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
agam 09:03, 14 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Toszka napisał(a)
Aga, melduję, że maluchy uratowane z czeluści kompostownika, potraktowane ukorzeniaczem, siedzą w doniczkach i mają przykazane by się wzięły za siebie
Teraz pozostaje tylko czekać aż dadzą znak
o resztę będziemy się martwić potem


Dzięki dobra Kobieto Zanim posta przeczytałam napisałam coś na PW.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 09:05, 14 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Martuś działałam wczoraj w tym temacie. Naprawdę ciężko mi to wykroić, po prostu tego nie widzę. Zaraz cyknę zdjęcie z tego samego miejsca co wczoraj. Zobaczymy czy jest lepiej.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Syla 13:08, 14 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Widzę , że Marta działa ... ja również tam widzę zahaczenie tarasu .... Ale Ty to musisz poczuć sama no i oczywiście najlepiej widzisz całoś ...
Mus to być zadowolonym !!! działaj i pokazuj ściskam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
21:19, 14 cze 2014
Witaj Agam
Pisałaś u mnie w wątku o RH 'Cunningham's White'. Czy znasz może jakieś sklepy internetowe gdzie można je kupić. Bo u mnie w okolicy nie mogę ich znaleść
21:19, 14 cze 2014
Witaj Agam
Pisałaś u mnie w wątku o RH 'Cunningham's White'. Czy znasz może jakieś sklepy internetowe gdzie można je kupić. Bo u mnie w okolicy nie mogę ich znaleść
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies