Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

AlKa 16:38, 15 cze 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Nie doradzę z przycinaniem bukszpanów, bo sie nie znam. Wydaje mi się że dobrze kombinujesz. A że wiecej miejsca na rabacie to dobrze, wszyscy pisza że nie maja gdzie sadzić. Super sadzonki buksików, gdzie zamawiasz jeśli można wiedzieć?
____________________
pora na zmiany
leon60 16:54, 15 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
No świetnie wyprofilowałaś linię przy tarasie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
agam 17:23, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
AlKa napisał(a)
Nie doradzę z przycinaniem bukszpanów, bo sie nie znam. Wydaje mi się że dobrze kombinujesz. A że wiecej miejsca na rabacie to dobrze, wszyscy pisza że nie maja gdzie sadzić. Super sadzonki buksików, gdzie zamawiasz jeśli można wiedzieć?


Bukszpany kupowałam tutaj. Sadzonki ładne, połowa bardzo ładnie rozkrzewiona, kilka miało za bardzo upierdutane korzonki jak na mój gust, ale mam nadzieję że się przyjmą. Będę domawiać.

Teraz mam zagwostkę z tą rabatą. Kombinuję z plamami nasadzeń, na razie na kartce .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 17:27, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
leon60 napisał(a)
No świetnie wyprofilowałaś linię przy tarasie

Tak sądzisz, zwolenniczko prostych linii . Czytam Twój wątek od początku. Kiedyś miałaś rozgrzebane linie faliste, teraz naoglądałam się tych TWOICH prostych i zastanawiam się czy nie wyrównać wszystkich linii na rabatach przy ogrodzeniu . A pamiętam że ostatnio pisałam u Ciebie że moich już nie będę zmieniać .
____________________
Aga i Ogródek Agam
mynarka 17:33, 15 cze 2014


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
Jest pieknie, slicznie ci to wyszło
,
____________________
Ogród w kształcie litery L
leon60 19:26, 15 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
agam napisał(a)

Tak sądzisz, zwolenniczko prostych linii . Czytam Twój wątek od początku. Kiedyś miałaś rozgrzebane linie faliste, teraz naoglądałam się tych TWOICH prostych i zastanawiam się czy nie wyrównać wszystkich linii na rabatach przy ogrodzeniu . A pamiętam że ostatnio pisałam u Ciebie że moich już nie będę zmieniać .

Jeśli czujesz taką potrzebę to zmieniaj choć jest super. Mnie zawsze marzyły się proste ale myślałam, że nie pasują do mojej dziwnej działki, domu, płotu, otoczenia... zresztą nie planowałam zmian w całym ogrodzie a jednak wyszło inaczej
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Zielona 21:03, 15 cze 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aga - dokładnie o to chodziło! Linia powiększyła miejsce na nasadzenia, ale... skoro tyle roślin planujesz, to i tak będzie go za mało No i w takiej wersji łagodnie otula wykusz i naturalnie przechodzi w kolejną linię za basenem. Czy jest Pani zadowolona?
Madzenka 21:08, 15 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piekny łuk, piekna obwódka, piekna rabat w niej powstanie. Nie żaluj trawnika, poszerzaj rabaty
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 21:18, 15 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale piękne zmiany tu zaszły - wszystko takie przemyślane i zadbane A obwódkę najlepiej ciachać od kartonu - próbowałem wszystkich metod, ale ta jest najlepsza i nie może Ci się nie udać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasiula79 21:23, 15 cze 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Aga jak dla mnie pięknie ta obwódka wyszła! Nic już w niej nie zmieniaj
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies