Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 21:42, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Zielona napisał(a)
Aga - dokładnie o to chodziło! Linia powiększyła miejsce na nasadzenia, ale... skoro tyle roślin planujesz, to i tak będzie go za mało No i w takiej wersji łagodnie otula wykusz i naturalnie przechodzi w kolejną linię za basenem. Czy jest Pani zadowolona?


Jestem proszę Pani na 99%, jeszcze malutki kawalątek muszę odkroić i będzie git . Domówiłam bukszpan, myślę nad wypełnieniem tego półkola, szukam inspiracji ...
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 21:47, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
kasiula79 napisał(a)
Aga jak dla mnie pięknie ta obwódka wyszła! Nic już w niej nie zmieniaj
Jeszcze tylko taki malusieńki kawalątek, widzę ten uskok z okna kuchennego i mnie wkurza .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 21:53, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Sebek napisał(a)
Ale piękne zmiany tu zaszły - wszystko takie przemyślane i zadbane A obwódkę najlepiej ciachać od kartonu - próbowałem wszystkich metod, ale ta jest najlepsza i nie może Ci się nie udać

Dzięki Sebuś, ciachać oczywiście będę od kartonu. Relacja Marzenki podgladnięta. Jedyny problem to delikatny spadek terenu.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 22:00, 15 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Wiem dokładnie o co Ci chodzi z cięciem przy spadku... ten sam problem mam, bo i tak źle i tak niedobrze mi się wydaje. Zawsze jakaś krzywizna powstanie

Nie wiem co zrobię z tym.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 22:11, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marzena2007 napisał(a)
Piekny łuk, piekna obwódka, piekna rabat w niej powstanie. Nie żaluj trawnika, poszerzaj rabaty

Tyle że ja zdolności do ich zapelniania nie posiadam, albo są łyse, albo robię misz masz.
eM powiedział mi dzisiaj że te bukszpany to cementem zaleje żeby miejsca już nie zmieniły .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:29, 15 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
Wiem dokładnie o co Ci chodzi z cięciem przy spadku... ten sam problem mam, bo i tak źle i tak niedobrze mi się wydaje. Zawsze jakaś krzywizna powstanie

Nie wiem co zrobię z tym.


Dobrze że masz ten sam problem może we dwie coś sensownego wymyślimy.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Mala_Mi 23:06, 15 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nasi eM maja z nami jazdę.... ale mój jeszcze nie wpadł na pomysł lania betonu Cieszy sie ,z e juz wszytko prxesadziłąm co się dało..to nastąpi spokój ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 07:23, 16 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zielona napisał(a)
Aga - dokładnie o to chodziło! Linia powiększyła miejsce na nasadzenia, ale... skoro tyle roślin planujesz, to i tak będzie go za mało No i w takiej wersji łagodnie otula wykusz i naturalnie przechodzi w kolejną linię za basenem. Czy jest Pani zadowolona?

I wyszło bardzo ładnie. Nie umiałam tego wyrazić słowami, a Zielona narysowała 2 linie i już wiedziałaś, jak robić.
____________________
Ogródek Iwony II
agam 08:13, 16 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Iwk4 napisał(a)

I wyszło bardzo ładnie. Nie umiałam tego wyrazić słowami, a Zielona narysowała 2 linie i już wiedziałaś, jak robić.


W grupie siła .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:17, 16 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Mala_Mi napisał(a)
Nasi eM maja z nami jazdę.... ale mój jeszcze nie wpadł na pomysł lania betonu Cieszy sie ,z e juz wszytko prxesadziłąm co się dało..to nastąpi spokój ..

Mój ręce załamuje bo z przodu nie skończyłam roboty (muszę rh przesunąć o pół metra ), a tylną rozkopałam, trawę wykroiłam i dopóki widzi że coś przy niej dłubię to będzie w miarę spokojnie, ale jak stanę z robotą to się zacznie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies