Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 08:29, 14 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Iwk4 napisał(a)
Aga, dziękuję za zdjęcia rabatki. Sama sie zastanawiałam nad trzmieliną na obwódkę. Fajnie to wygląda. Trochę już ukorzeniłam. W takim razie muszę dorobić sadzonek. Pięknie u ciebie.
Trawki w bukszpanach ma Ana-art.

Moja trzmielina z patyczków ukorzeniona. Musisz często czubki ucinać to będzie ładnie się rozkrzewiać. Moja po dwóch latach jest całkiem całkiem . Ogród Any znam na pamięć, nie mogę za często zaglądać do niej bo doła łapię .
____________________
Aga i Ogródek Agam
elzbieta_g 09:08, 14 sie 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agam napisał(a)

Jak dojdę do tak perfekcyjnego ogrodu jak Twój to obiecuję że przestanę w moim grzebać .
i w perfekcyjnym trza pogrzebać co by nadal był perfekcyjny
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 09:23, 14 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)
i w perfekcyjnym trza pogrzebać co by nadal był perfekcyjny

Marzenka cały czas grzebie, więc ja nigdy nie przestanę .
Byłam u Ciebie wczoraj ale śladu nie zostawiłam. Mieliście burzę w nocy? U nas waliło że hej.
____________________
Aga i Ogródek Agam
elzbieta_g 09:27, 14 sie 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agam napisał(a)

Marzenka cały czas grzebie, więc ja nigdy nie przestanę .
Byłam u Ciebie wczoraj ale śladu nie zostawiłam. Mieliście burzę w nocy? U nas waliło że hej.

była ale szkód nie narobiła większych, nawiało mi liści i gałęzi
no i mokro jak diabli, kosić by pasowało ale nie ma jak
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 10:06, 14 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ela u mnie trawsko zaczyna kwitnąć , nie ma kiedy kosić. Zazwyczaj jak jestem w pracy to świeci słonko a jak wracam to leje. Turzyca evergold grzyba przez tą wilgoć dostała . Do d... ta pogoda.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agata19762 16:04, 14 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
agam napisał(a)
Ela u mnie trawsko zaczyna kwitnąć , nie ma kiedy kosić. Zazwyczaj jak jestem w pracy to świeci słonko a jak wracam to leje. Turzyca evergold grzyba przez tą wilgoć dostała . Do d... ta pogoda.


Aga
jakaś masakra z tą pogodą w tym roku
u mnie leje jak diabli .........


od rana przycinałam w ogrodzie rośliny,
teraz tylko czekać na kolejnego grzyba ........
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 12:04, 15 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agam napisał(a)
[
Na bieżąco z wątkami to ja nigdy nie będę .


Ja też.. nawet u siebie... też muszę rh posadzić na nowo, ale on ogromny i na chwilę obecną mam dosć rewolucji
Dziś się byczę z laptopem... co kursor chodzi jak che i już nei nerwa bieże.. przestało padać ide sadzić liliowca od Jagody..tylko gdzie?????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 22:19, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
agam napisał(a)

Moja trzmielina z patyczków ukorzeniona. Musisz często czubki ucinać to będzie ładnie się rozkrzewiać. Moja po dwóch latach jest całkiem całkiem . Ogród Any znam na pamięć, nie mogę za często zaglądać do niej bo doła łapię .

Mnie dziś mój M z doła musiał wyciągać. Po deszczu poszliśmy do ogrodu przerabiać południową rabatę. Roboty z nią na 2 tygodnie będzie, to doła mieć chwilowo nie będę miała.
____________________
Ogródek Iwony II
agam 11:04, 20 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
agata19762 napisał(a)


Aga
jakaś masakra z tą pogodą w tym roku
u mnie leje jak diabli .........


od rana przycinałam w ogrodzie rośliny,
teraz tylko czekać na kolejnego grzyba ........

Sorki że dopiero teraz odpowiadam.
U mnie pogoda bez zmian. Siedzę w pracy - słoneczko, wracam - leje i tak dzień w dzień .
I po co mi urlop?
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:06, 20 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Mala_Mi napisał(a)


Ja też.. nawet u siebie... też muszę rh posadzić na nowo, ale on ogromny i na chwilę obecną mam dosć rewolucji
Dziś się byczę z laptopem... co kursor chodzi jak che i już nei nerwa bieże.. przestało padać ide sadzić liliowca od Jagody..tylko gdzie?????

Takie byczenie też potrzebne, tyle że ja zawsze mam wyrzuty sumienia że mogłam coś zrobić . Takie ADHD ze mnie, jak nie w ogrodzie to w domu latam. Dla rodzinki lepsze ADHD ogrodowe .
Liliowce pewnie już upchałaś, zawsze możesz linie trawnika przesunąć .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies