Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

SylwiaKa 11:27, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
agam napisał(a)





Agula - czy możesz napisać jakie hortensje są na tym foto? Czy bliżej są vanilki a dalej limki? Dzięki z góry

P.S. Czytałaś u Kasi cośmy nawypisywały nt. "Twojej" suszarki?
____________________
agam 11:57, 24 wrz 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
SylwiaKa napisał(a)


Agula - czy możesz napisać jakie hortensje są na tym foto? Czy bliżej są vanilki a dalej limki? Dzięki z góry

P.S. Czytałaś u Kasi cośmy nawypisywały nt. "Twojej" suszarki?


He, he czytałam, dyskusja się rozwinęła, jedni za, drudzy przeciw, jak w życiu. Jedyne co mnie stopuje przed jej zakupem to rachunki za prąd .

P.s. wczoraj podczas ściągania gaci, uśmiechnęłam się na wspomnienie Waszych wpisów. Moje wciąż zaburzają otaczającą mnie przyrodę .

Bliżej, za żywopłocikiem mam posadzonych 5 vanilek, dalej limki.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:58, 24 wrz 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Janina napisał(a)
Zachwycam się i pozdrawiam.

A ja zachwycam się u Ciebie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
SylwiaKa 07:34, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138

Aga szczerze mówiąc to rachunki nie wzrosły nam jakoś dramatycznie. Nawet się zdziwiłam bo mieszkając w bloku płaciliśmy chyba relatywnie więcej. Na wsi chyba prąd tańszy

Mam jeszcze pytanie o wiśnie. Czy ja dobrze pamiętam, że Ty je jakoś tak tanio kupowałaś? Pod Dębicą gdzieś? Czy sobie sama wymysliłam to? Szukam tych wiśni a u nas po 230-250zł. Okropnie drogo.
____________________
agam 12:29, 25 wrz 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ja kupiłam swoją wiśnię za około 4-50zł (nie pamiętam) w Kupnie koło Rzeszowa. Koło Dębicy to może Ola kupowała?

Jak Wy to robicie z tym prądem. Ostatnio jad dostała prognozę to myślałam że zawału dostanę .
Oj trzeba się głęboko zastanowić nad tą suszarą, w końcu przy prasowaniu też prąd zużywam, a tak tylko ręką przygładzę
____________________
Aga i Ogródek Agam
SylwiaKa 13:15, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Z tą suszarką to faktycznie jest tak, że ubrań nie trzeba pracować. Ja prasuję tylko koszule i jakieś ubrania na wyjście.

Dzwoniłam do tej szkółki o której pisałaś. Mają wiśnie! Chyba tam w sobotę pojadę tylko muszę jakieś auto większe pożyczyć bo do mojej małej hondzianki się nie zmieszczą
____________________
BusyBee 08:14, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493

W weekend byłam na garden-shopping i w końcu przywiozłam berry smoothie w pożądanej ilości Będę mogła skończyć rabatę... A u Ciebie co tam słychać??

Pozdrawiam Aguś
____________________
U BusyBee w ogródku...
Jagodaa 08:18, 29 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
No właśnie, co u Ciebie słychać?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 15:06, 03 paź 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Biegam i na nic nie mam czasu.
Organizuję biegi u mnie na wsi i mam trochę spraw do ogarnięcia.
Czytam niektóre wątki ale nic nie piszę, atmosfera na O trochę się popsuła, szkoda, ale zdziwiłabym się gdyby było inaczej .
Pozdrawiam Wszystkich i wysyłam całuski.
Aha, cały czas dokupuję cebulki
W temacie ogrodniczym, zrobiłam wertykulację, ale nie mam czasu siana zgrabić, a wyszło tego trochę
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 16:11, 03 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Dobrze, że dałas znak .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies