Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 19:47, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
I trochę zdjęć z dzisiaj. Ładna pogoda była, prawie jak w lecie.

Miskanty "Morning Light" ruszyły.



Szafirki z czosnkami.










____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 19:54, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Magnolię trochę przymroziło





Śliwowiśnia, nadal nie wiem jaka. W odróżnieniu od Pissardi kwitnie na biało.




____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 20:04, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tulipanki





Bobo ma pączki, wreszcie bo już myślałam że jakieś trefne kupiłam.



Żółwik, ma swoje oczko, ale woli większe z rybkami i chyba zostanie tu na stałe .


____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 20:15, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
No i moja rabata za "zero złotych" Wszystko przesadzane i dzielone. Na efekt poczekam Teraz widzę jak krzywo wszystko posadziłam







Poważnie zastanawiam się czy zamiast rh nie posadzić 5 kulek bukszpanowych i nie wysypać rabaty kamieniami. Porządniej by to wyglądało.







____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 08:35, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Hmm porządniej pewnie tak i myślę, że ładniej na froncie jednak wyglądają bukszpany i cisy.
A żółwika skąd masz?
Runiankę całą masz od siebie z ogrodu?
agam 08:52, 08 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marta runianka rośnie mi z drugiej strony tych rh co na zdjęciu W ciągu dwóch lat rozrosła się strasznie z jednej sadzonki. To co przesadziłam to tylko część tego co powchodziło pod rh.

Żółwik jest z nami dokładnie od 1997 roku, kupiliśmy go w zoologicznym, miał kilka cm. Bydle z niego takie urosło i nie wiadomo co z nim robić.

Chyba zdecyduję się na te kulki. Rabata pod nie ma 4,70x1,70. Muszę pokombinować z ich ustawieniem. Uff.... i nie wiem co z rh zrobić, muszę mieć gotowy plan działania bo eM będzie marudził. Sam je kupowałam i sadził.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 08:57, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ja mam jedną runiankę aż mi się nie chce wierzyć, że tyle tego u Ciebie i to z jednej. Śliczne są
No żółwik to chyba kłopotliwy nie jest a i znakomicie pasuje tam
Też mnie te marudzenia Męża denerwują. Najlepiej postawić go przed faktem dokonanym bo im bardziej mówię, opowiadam co i jak, tym bardziej kwaśną minę widzę u niego. A jak już jest zrobione, po mojej myśli, to widzę, że i Jemu się podoba.
elzbieta_g 09:01, 08 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
twoje tulipki już tuż,tuż a moje to dopiero w pąkach ,jeden jakiś starszy wyłamał się ikwitnie biedak żółwik świetny, na zimę zabierasz go gdzie????
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 09:17, 08 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)
twoje tulipki już tuż,tuż a moje to dopiero w pąkach ,jeden jakiś starszy wyłamał się ikwitnie biedak żółwik świetny, na zimę zabierasz go gdzie????

W zimie ląduje w garażu i sobie śpi zazwyczaj, w tym roku jakiś rozbudzony był, chyba za ciepło było.

Te co wyszły to w zeszłym roku pod koniec kwietnia kwitły, Angelique jeszcze nie mają pączków. Wszystko zależy od odmiany.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 09:32, 08 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
Ja mam jedną runiankę aż mi się nie chce wierzyć, że tyle tego u Ciebie i to z jednej. Śliczne są
No żółwik to chyba kłopotliwy nie jest a i znakomicie pasuje tam
Też mnie te marudzenia Męża denerwują. Najlepiej postawić go przed faktem dokonanym bo im bardziej mówię, opowiadam co i jak, tym bardziej kwaśną minę widzę u niego. A jak już jest zrobione, po mojej myśli, to widzę, że i Jemu się podoba.


Z żółwiem to kłopot w zimie, bo trzeba mu miejsce w garażu zrobić, a jak jest w oczku to roślinki podżera i ryby goni jak mu się nudzi .

Z Mężem to istny obłęd. Wczoraj pokazuje mu co zrobiłam, no i że te rh trzeba gdzieś wyeksmitować, a on mi na to że czym się podniecam jak za parę miesięcy będę wszystko przesadzać . No i jak mam coś z nim ustalać?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies