Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Tusiala 09:34, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
To może powiedz Mu, że uwielbiasz przesadzanie, kombinowanie, że sprawia Ci to radość i że szukasz idalanego rozwiązania? I sama działaj
agam 08:36, 10 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marta on wie że ja to kocham i tak naprawdę on też lubi ogród, kupuje mi rośliny itd, tyle że nie znosi mojego braku zdecydowania. A ja mam już dosyć ciągłego przesadzania i nie lubię wyrzucać roślin ot co. Jak nie mam planu to nie kupuję i nie sadzę, a że kiepska jestem w planowaniu to ze wszystkim schodzi....
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:37, 10 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wczoraj opryskałam rabaty EMA5 z wrotyczem. Zeszło mi z tym dwie godzinki. Dzisiaj mży więc wszystko powinno pójść w glebę. W sumie to moje żurawki są ok. Znalazłam trochę małych larw, ale w porównaniu z tym co pokazują dziewczyny to pestka. Najbardziej wygryzione są rh z przodu, niektóre liście całkowicie. Myślę że tam może być niezłe skupisko.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 08:54, 10 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
To dobrze, że podzielacie wspólną pasję I że Twój M taki wyrozumiały No ja też ciągle przesadzałm rośliny z miejsca na miejsce a i tak nic mi się nie podobało. M wykopywał i wkopywał I tylko pytał "znowu w inne miejsce?"
Luckaa 13:07, 10 kwi 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Moje maluchy to czterolatki, parka
____________________
Lucyna
agam 22:41, 10 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
To dobrze, że podzielacie wspólną pasję I że Twój M taki wyrozumiały No ja też ciągle przesadzałm rośliny z miejsca na miejsce a i tak nic mi się nie podobało. M wykopywał i wkopywał I tylko pytał "znowu w inne miejsce?"

Ja już sama wkopuje i wykopuje, chyba że już na prawdę nie daję rady to proszę o pomoc.
Dzisiaj mężuś kupił mi 10 turzyc "Frosted Curls", 5 "Evergold" (więcej nie było ) i hakonechloe "All Gold" bo mi nie wyszła jedna sadzona jesienią. Frosted wsadzilam przed limkami na froncie. Dosadzilam czosnki co w przechowalniku rosły i wygląda na to że ta rabatka jest skończona. Fotek niet bo ciemno już było.

Oprócz prac ogrodowych miałam prasowanko firanek. Nienawidzę tego. Czy macie jakieś patenty na woal? Powiesiłam wszystko aby się tylko nie pognioto i jutro część druga, zasłony. Już się ciesze ...
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:45, 10 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Luckaa napisał(a)
Moje maluchy to czterolatki, parka


Takie małe są słodkie, moje ciągle skarżą na siebie, tłuką się o komputer, ale wszystko robią razem i jak któregoś nie ma to tęsknią.

Lucyna a podobne są do siebie? bo moje całkiem inne.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 08:52, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937

Ale kupił Ci cudne trawki Zazdraszczam ich
Patent jest jeden: nie kupować woalu
agam 09:09, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)

Ale kupił Ci cudne trawki Zazdraszczam ich
Patent jest jeden: nie kupować woalu


Woal miał być tymczasowy, jest ze mną do dzisiaj Nie znam się na firankach i takich tam, ale muszę coś zmienić bo prasowanie tego dziadostwa mnie wykańcza.

Trawki fajne, zakupy kontrolowane były, ja nawijałam przez telefon a Mąż przekazywał dalej .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 09:12, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Przypal przy prasowaniu i kłopot z głowy
U mnie nie ma jeszcze traw kupowałaś je w jakiejś specjalnej szkółce u siebie? Ile kosztowały? Bardzo czekam na ich fotki A i modrzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies